Trapped dizisi kanalından ikinci sezon onayı aldı

Trapped dizisi kanalından ikinci sezon onayı aldı
Aslen İzlanda dizisi olan ve RÚV kanalında Ófærð ismiyle yayınlanan, İngiliz BBC Four kanalında yayınlanmasıyla birçok kişinin gündeminde kendisine yer bulan Trapped, orijinal kanalından ikinci sezon onayı aldı.

Şubat ayına 10 bölümlük sezonunu kapatan dizinin yeni sezonu da 10 bölüm sürecek ve 2018 kışında tekrardan ekranlarda olacak.

İzlanda'daki küçük bir kasabayı merkezi alan dizide, günün birinde Danimarka’nın Hirtshals kenti ile aralarında düzenli olarak yapılan seferlerden birinde feribot limana yanaşmadan önce balıkçıların ağlarına sadece gövde kısmı olan bir erkek ceset takılıyor.

İzlanda polisi cesetin feribottan atılmış olabileceği düşüncesi nedeniyle içindeki yolcular ve mürettebatla birlikte kimsenin dışarı çıkmasına izin vermiyor. Kaptan Carlsen i e bunun üzerine feribotunda yapılması planlanan soruşturmayı engellemek için ısıtma sistemini kapatıyor. Başkentten gelecek ekip olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşamaz hale gelince, yaşanan aksiliklerin ve feribottaki gergin havanın içinde polis ekibi olaya müdehale etme konusunda bir başına kalıyor.

Dizi yeni sezonunda başrol karakterleriyle ekrana dönüş yapmış olacak.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER