Tuba Büyüküstün IWC'nin marka elçisi oldu

Tuba Büyüküstün IWC'nin marka elçisi oldu
Sinema alanında birçok uluslararası organizasyona destek veren İsviçreli lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen, Türkiye marka elçisi olarak başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ile çalışmaya başladı. IWC’nin sinema dünyasındaki marka elçileri arasında Cate Blanchett, Kevin Spacey, Dev Patel, Rosamund Pike ve Evan McGregor gibi önemli isimler bulunuyor. İsviçreli lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen’ın yeni marka elçisi, Türkiye’nin en önemli oyuncularından Tuba Büyüküstün oldu.

Dünyada birçok önemli sanatçı ile dostluk kuran IWC, yıl içinde saygın film festivallerini destekliyor ve sinemanın gelişimine aralıksız destek veriyor. "Sinema aşkı için" mottosuyla hareket eden IWC Schaffhausen; New York (Tribeca Film Festivali), Londra (BFI Londra Film Festivali), Pekin (Pekin Uluslararası Film Festivali), Zürih (Zurih Film Festivali) ve Dubai (Dubai Uluslararası Film Festivali) gibi dünyanın dört bir yanında sinema severlerin büyük bir ilgiyle takip ettikleri film festivallerine ortaklıklarıyla destek oluyor.

Son yıllarda hem başarılı oyunculuğu hem de UNICEF İyi Niyet Elçisi olarak katkıda bulunduğu sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde geniş kitlelerin sevgisini kazanan Tuba Büyüküstün, IWC’nin marka elçisi olarak önemli organizasyonlara katılacak. Son derece büyük bir titizlikle seçilen IWC marka elçileri arasında Ferzan Özpetek’ten sonra ilk kez bir Türk sanatçı yer alıyor.

Tuba Büyüküstün ve markanın pazarlama müdürü Pınar Yılmaz

IWC’nin sinema dünyasındaki marka elçileri arasında Cate Blanchett, Kevin Spacey, Dev Patel, Rosamund Pike ve Evan McGregor gibi önemli isimler bulunuyor. IWC Schaffhausen Türkiye Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz, sinemanın büyüsü ile saat yapımcılığı sanatı arasındaki ortak noktaları farklı projelerle bir araya getirmeye çalıştıklarını söyleyerek, "IWC olarak Türkiye ve Ortadoğu başta olmak üzere bir çok dünya ülkesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün’ü marka elçimiz olarak görmek bizim için büyük bir ayrıcalık. Kendisi çok yönlü, parlak bir kariyere sahip, toplumsal konulara karşı duyarlı, güçlü bir kadın. IWC’nin bütün değerlerini taşıyor. Oyunculuktaki başarısının, sinemanın büyülü dünyası ile ilişkimizi daha da kuvvetlendireceğine ve bize yeni projeler için ilham vereceğine inanıyoruz.” dedi.

IWC SCHAFFHAUSEN HAKKINDA
IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor. Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor. Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER