Hayatımın Aşkı, final kararı aldı!

Hayatımın Aşkı, final kararı aldı!
Lucky Red Yapım'ın Kanal D için hazırladığı romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı, 17'nci bölümden sonra final yapma kararı aldı. Dizi oyuncuları son bölüm çekimini tamamladıktan sonra veda yemeğinde buluşup, sosyal medyada fotoğraf paylaştılar.

Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk  Hakman, Zafer Algöz, Zeynep Eronat, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi, Duygu Gök ve Yonca Evcimik’in paylaştığı "Hayatımın Aşkı” 15 Mayıs Pazar günü ilk bölümüyle ekran macerasını başlatmıştı. Seriye ünlü oyuncu İlker Aksum ve Karagül'deki performansıyla televizyon seyircisinin kalbini çalan Hilal Altınbilek de konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Hikayesinden çok yaşadığı yönetmen değişikliği haberleriyle gündeme gelen Hayatımın Aşkı; 30 yaşına gelmiş, evlilik konusuna kafayı takmış genç bir kadın olan Gökçe'yle çalıştığı ajansın sahibi Demir arasındaki maceralara odaklanıyordu.

Televizyon seyircisinin bu diziden en büyük kazancı da bugüne kadar drama gençlik dizilerinde izlediğimiz genç oyuncu Hande Doğandemir'in dikkat çekici komedi performansı oldu.

Bütün ekibe ferah feza yeni hikayeler dileriz..

Gelişmeleri bildireceğiz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER