Yerli yapım animasyon filmi ‘Köstebekgiller Perili Orman’ Tv’de ilk kez TRT 1‘de!

Yerli yapım animasyon filmi ‘Köstebekgiller Perili Orman’ Tv’de ilk kez TRT 1‘de!
‘Köstebekgiller’ isimli Tv dizisinden sinemaya uyarlanan 2015 yapımı ‘’Köstebekgiller Perili Orman’ 4 Eylül Pazar Akşamı saat 20.00’da TRT 1’de yayınlanacak.

Senaryosunu Arzu Yurtseven ve Murat Ferhat’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın gerçekleştirdiği film; küçük bir kızın, yeni taşındıkları evin bahçesinde oynarken keşfettiği bir köstebek yuvasındaki köstebeklerle arkadaş olmasıyla başlar. Yeni arkadaşları, tatil için gittikleri ormanda sürprizler beklemektedir. Gözünü para hırsı bürümüş, fırsatçı bir otel sahibi olan Fahri Fırfır ve müdür Şehnaz Şıkır, ağaçlık alanları ortadan kaldırarak, sahip oldukları oteli daha fazla genişletmek istemektedir. Onlara meydan okuyacak olanlar ise yine sevimli köstebekler ve onlardan yardım alacak olan ailedir.

Seslendirme kadrosunda Yekta Kopan ve Nurgul Yeşilçay gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Anıl İlter, Kayhan Yıldızoğlu, Gül Onat, Ruhi Sarı, Evrim Akın gibi oyuncular yer alıyor. Filmin çocuk oyuncularını ise Yiğit Ege Yazar ve Reyhan Asena Keskinci canlandırıyor.

Köstebekgiller ve arkadaşlarının ormanı korumak için verdikleri mücadeleyi konu edinen ve vizyonda yoğun ilgi gören ‘Köstebekgiller Perili Orman’ Pazar akşamı saat 20.00’da TRT1’de…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER