Damla Sönmez ve Ali Atay, Ayla ile beyaz perdede!

Damla Sönmez ve Ali Atay, Ayla ile beyaz perdede!
Daha önce Bir Aşk Hikayesi, Şubat, Güllerin Savaşı, Uzun Hikaye gibi dizi ve filmlerde rol alan Damla Sönmez ve İkinci Bahar, Leyla İle Mecnun, Mutlu Ol Yeter, Sen Aydınlatırsın Geceyi,  dizi ve filmlerinde rol almış Limonata  filminin yönetmenliğini yapan Ali Atay beyaz perdeye Ayla filmi ile geri dönüyor. 

Deniz Seviyesi filmindeki performansı ile Milano Uluslararası Film Festivali’nden ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan oyuncu Can Ulkay'ın yönettiği,senaryosunu Sınav, Uzun Hikaye, Kavak Yelleri, Doludizgin Yıllar'ın da senaristliğini yapmış Yiğit Güralp'in yazacağı Ayla filminde 30 kişilik  Güney Kore, Türk ve Amerikalı oyuncu kadrosuyla Sönmez'e eşlik edecek isimlerden biri oyunculuğun ve yönetmenliğin yanı sıra Leyla The Band grubunun solistliğini de yapan Ali Atay.

Filmin senaristi Yiğit Güralp filmle ilgili bilgileri Twitter adresinden duyurdu ve film hakkında " 'Ayla' dünyanın bu zor günlerinde yitirdiğimiz; insanlığa, sevgiye ve iyiliğe olan inancımızı yeniden hatırlatan bir film. Dilerim seversiniz." dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER