Kendi Düşen Ağlamaz, yeni sezonda, yeni sunucusu Ertem Şener ile kazandırmaya devam edecek!

Kendi Düşen Ağlamaz, yeni sezonda, yeni sunucusu Ertem Şener ile kazandırmaya devam edecek!
TRT 1 ekranlarının eğlenceli bilgi yarışması ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ Ağlamaz’ yeni sezonda, yeni sunucusu ile kazandırmaya devam edecek.

Yeni dönemde ünlü sunucu Ertem Şener ile yoluna devam edecek olan yarışmada hem yarışmacılar hem de sunucu yanlış şıkkın kapağı açıldığında sulara gömülüyor.

TRT 1 ekranında Perşembe ve Cuma gecelerinin vazgeçilmez yarışması ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ın 1 Eylül Perşembe geceki yayınlanacak bölümünde çok neşeli, 3 çocukluk arkadaşı, Gamze, Zülal ve Selda yarışıyor. Üçü de Karadenizli olan Gamze, Zülal ve Selda yarışma sırasında panikle kararlar verip bol bol ıslansalar bile finale kadar gitmeyi başarıyorlar. Final sorusunu bilip Ertem Şener’i sulara gönderebilecekler mi?

‘Kendi Düşen Ağlamaz’ 1 Eylül Perşembe gecesi saat 22.50’de ilk defa Ertem Şener’in sunumu ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Dostlar yarışıyor; bazıları suya karışıyor!

‘Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışmacılar, 3 kişilik gruplar halinde yarışıyorlar. Yarışmanın başında sahip oldukları 1 milyon TL’yi, 7 soru boyunca korumaya çalışıyorlar. ‘Kendi Düşen Ağlamaz’, diğer yarışmaların tersine, yarışmacıları 1 milyon TL ile oyuna başlatıyor.

TV’de ilk kez bir sunucu sulara gömülüyor!

Final etabındaki sorular ise iki seçenekli. Yarışmacılar, kalan paralarıyla, doğru olduğunu düşündükleri şıkkı temsil eden kapağın üzerine yerleşiyor, diğer seçeneği temsil eden kapak ise sunucuya kalıyor. Yanlış şıkkın kapağı açıldığında da, yarışmacıların üçü birden suyu boylayıp yarışmaya veda ediyor ya da sunucu sulara gömülürken, yarışmacılar kazandıkları paranın sevincini yaşıyor.

Yüzde yüz yerli!

Okaliptus Medya tarafından tasarlanan; yüzde yüz yerli yapımı ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ 1 Eylül Perşembe gecesi saat 22.50’de TRT 1 ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER