Şebnem Bozoklu yeni sezonda Kanal D'de: Hoş geldin Gülsüm!

Şebnem Bozoklu yeni sezonda Kanal D'de: Hoş geldin Gülsüm!
SEVİLEN OYUNCU ŞEBNEM BOZOKLU KAYSERİLİ BİR AİLENİN TEK KIZI “GÜLSÜM” OLARAK KANAL D’DE EKRANA DÖNÜYOR!
 
Sevilen oyuncu Şebnem Bozoklu ara verdiği ekrana “Gülsüm” olarak Kanal D’de geri dönüyor. Yetenekli oyuncu, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği,  yönetmenliğini Türkan Derya ve  Murat Aksu’nun yaptığı  Kayserili Altınsoy ailesinin eğlenceli ve sürprizlerle dolu maceralarını konu alan dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.
 
Yeni yayın döneminde Kanal D ekranlarından izleyici ile buluşmaya hazırlanan proje, özlediğimiz  kalabalık ve köklü bir ailenin başına gelen beklenmedik olayları sımsıcak bir dille ekrana taşıyacak.
 
Başrollerinde Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Şebnem Bozoklu, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Ünal Yeter, Birsen  Dürülü, Görkem Şarkan ve Burak Sevinç’in yer aldığı dizide  Bozoklu, Kayserili Altınsoy ailesinin tek kızı Gülsüm olarak izleyicinin karşısına çıkacak.  Bozoklu’nun partneri ise Ünal Yeter. Yeter, Gülsüm’ün Altınsoy ailesine içgüvey giren  kocası Mesut’u canlandıracak.
 
Şebnem Bozoklu ise yeni rolü ve projesi hakkında şunları söyledi:
 
“En beğendim yönetmenlerden biri olan Türkan Derya ile ilk kez çalışma fırsatı bulduğum için çok sevinçliyim, kendimi çok mutlu hissediyorum.   Üstelik birbirinden değerli ve çok kıymetli oyuncu kadromuz var. Çok farklı ve tatlı bir aile hikayesi ile izleyicinin karşısında olacağız. Bunun içinde ayrıca heyecanlıyım”.
 
Önümüzdeki hafta çekimleri Beylerbeyi’nde başlayacak olan dizi  çok yakında Kanal D’de.
 

Gelişmeleri bildireceğiz!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER