Canım Kardeşim, MOİ Sahne’de çocuklarla buluşuyor!

Canım Kardeşim, MOİ Sahne’de çocuklarla buluşuyor!
İstanbul’un uluslararası standartlara sahip en yeni ve en keyifli sahnesi MOİ Sahne’de çocuklara; çevre duyarlılığını, kardeşliği ve dayanışmayı anlatan çocuk oyunu ‘Canım Kardeşim’ sahneleniyor. TRT Çocuk ekranlarında sevilerek izlenen ‘Canım Kardeşim’ adlı çizgi dizinin müzikli gösterisi olan oyun 27 Ağustos Cumartesi günü çocuklarla buluşuyor.

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un en modern sahnelerinden MOİ Sahne’de birbirinden keyifli oyunlara ve gösterilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Sahnelendiğinde yoğun ilgiyle karşılaşan TRT Çocuk ekranlarında sevilerek izlenen ‘Canım Kardeşim’ adlı çizgi dizinin müzikli sahne gösterisi, 27 Ağustos 2016, Cumartesi günü; Gergedan Yapım oyuncuları tarafından saat 14.00’te MOİ Sahne’de sergileniyor. TRT Çocuk kanalında çocukların severek izlediği Müge ve Mine kardeşlerin dünyayı dolaşarak yaşadıkları maceraları konu alan sahne gösterisi, çevre duyarlılığı, kardeşlik ve dayanışma gibi temaları eğlenceli bir dille işliyor.

‘Canım Kardeşim’ müzikli sahne gösterisi için biletler www.biletix.com’dan temin edilebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER