Poyraz Karayel'e iki bomba transfer: Ayda Aksel ve Funda Eryiğit!

Poyraz Karayel'e iki bomba transfer: Ayda Aksel ve Funda Eryiğit!
-- ÖZEL HABER--

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel, sezon finali ile seyircisine sağlam bir tokat atmış ve tatile gitmişti. Yeni sezonun başlamasına haftalar kala, üçüncü sezonunu idrak etmeye hazırlanan hikayenin bize ne gibi sürprizler hazırladığı konuşulmaya ve merak edilmeye başlandı.

Poyraz Karayel'in rejisi bu sezon Osman Taşçı'ya emanet. Yazar ekibine ise usta romancı Uygar Şirin katıldı. Her iki haberi de sizlere ilk kez biz duyurmuştuk. Projenin en merak edilen kısmı Poyraz Karayel'in ölüp ölmediği..

Sete çıkmalarına haftalar kalmasına rağmen henüz bu konuda sağlam bir ipucu edinemedik. Ancak ikinci sezonda hikaye ile vedalaşan Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgeçen, Tolga Güleç ve Şebnem Hassanisoughi'den sonra hikayeye elbette yeni karakterler girecek.

İşte bu transferlerden de bilgiler gelmeye başladı. Duyumlarımıza göre Poyraz Karayel'in yeni sezonunda iki ünlü oyuncu imza aşamasına geldi. Bir son dakika değişikliği olmazsa, Kördüğüm'de izlediğimiz Ayda Aksel ve son olarak Gecenin Kraliçesi'nde izlediğimiz Funda Eryiğit'i bu sezon Poyraz Karayel'de izleyeceğiz. Başka transferler de duymaya başladık ama onları henüz duyurmayacağız. Anlaşılan seri pek çok sürprize gebe..

Gelişmeleri bildireceğiz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER