Sadece Kol Mikaelson: Niş, konsantre

Sadece Kol Mikaelson: Niş, konsantre
Nathaniel Buzolic'in Kara Büyü ve Offing David olmak üzere oynadığı iki sinema filmi de var.
Nathaniel Buzolic hayranları Kasım ayının 10'unu iple çekiyor, zira cwtv.com'a, aynı saatte, hepsi, saldıracak!

The Vampire Diaries'te New Orleans'ın cadılarıyla bir hikayesi bulunan Kol (Buzolic) The Originals dizisinin başlamasıyla da akıllardaki yerini korumuştu. cwtv.com da Kol-merkezli yeni bir web diziye hazırlanıyor. 4 bölümlük dizi The Originals'ın  televizyonundaki yayın günü ile aynı anda internettteki yerini alacak. Peki Nathaniel Buzolic dışında, web dizide ilgi çekici başka ne var? 

Web serinin senaristi (yine The Orijinals'ın da yazarlarından) Carina MacKenzie verdiği röportajda çok ayrıntıya girmemiş. Hikaye 1914'e kurulu olmasına rağmen, aslında The Originals'ın akışına sadık. Yine de spoiler'lar arasında Kol'un kendi bedeniyle geri dönme "ihtimali" de var. Senarist, neden özellikle Kol Mikaelson karakterine yoğunlaştığını (Buzolic hayranlarına) anlatıyor: Web dizisine ihtiyacımız olduğunu öğrenince aklıma ilk önce Kol geldi çünkü, onun kötü tarafının şehirdeki olayların akışında her zaman temel bir rolü var. Yeni dizide Kol'un hayranları onun geçmiş hayatının The Originals'ın son sezonundaki bazı öykülerdeki etkisini ve Davina ile olan ilişkisine dair ipuçlarının açığa çıktığını görecekler. 

Web dizi her pazartesi günü yayında olacak. Kol Mikaelson karakteri hakkında daha çok bilgi için Vampire Diaries'in wikia'sı: Kol_Mikaelson 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER