Arkadaşlar İyidir'in yayın tarihi belli oldu!

Arkadaşlar İyidir'in yayın tarihi belli oldu!
--ÖZEL HABER-- 

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’nın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığı yeni yüzlerle deneyimli oyuncuları buluşturan “Arkadaşlar İyidir”in yayın tarihi belli oldu. 

Dizi, 28 Ağustos Pazar günü Show Tv'de başlıyor!
 
“Arkadaşlar İyidir”'in oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yanısıra genç kadroya; Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimler eşlik ediyor. 
 
Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı  üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan  "Arkadaşlar İyidir”  28 Ağustos'ta Show Tv’de  başlıyor. 

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER