Yeni başlayanlar ve kaçıranlar için Rengarenk kolaj bölümüyle ekrana geliyor!

Yeni başlayanlar ve kaçıranlar için Rengarenk kolaj bölümüyle ekrana geliyor!
Yapımcılığını NTC Medya'nın yaptığı, başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner'in paylaştığı ATV'nin sevilen dizisi Rengarenk, verdiği uzun aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kanal, yeni başlayacak olanlar ve tekrar izlemek isteyenler için dizinin kolaj bölümünü ekrana getirecek.

Bölüm Özeti:
Renk Duygun, ünü Türkiye sınırlarını aşmış, her söylediği gündem, her giydiği moda olan bir yıldızdır. Ama artık bu şaşaalı dünya ona fazla yapay ve yalan gelmektedir. Sevgilisinin onu aldattığı şüphesi de tuz biber olur. Renk, kendini İzmir’deki dizi setinden kaçarken bulur. Üstelik peşindekilerden saklanmak için çok doğru bir yer seçmiştir. Çünkü karşısında Türkiye’de onu tanımayan birkaç kişiden biri vardır: Can...
 
Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can'ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can'ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır.
 
Yayın Tarihi: 11 Temmuz Perşembe / 2016
Yayın Saati: 21.00
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER