İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz”da duygusal anlar yaşanacak!

İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz”da duygusal anlar yaşanacak!
İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz” un bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, program boyunca yaptıkları yorum ve istatistikler ile yıldızları parlayan Yeşim- Sezgin Yamak çifti yarışıyor.Girdiği iddia sonucu saçlarını kazıtan Sezgin, bu programda da tahminleri ile iddiasını sürdürmeye devam etti.
 
Yarışmada  “Aile Turunu” ve artık gelenekselleşen “Mavi turu” sık dokuyup ince eleyerek geçiren çiftten Yeşim; araba turunda Sezgin’in hesaplarından mahrum kalınca yalnız başına kararlar vermekte zorlandı. Yeşim’in yaptığı seçimler arabada bekleyen Sezgin’i çileden çıkarmaya yetti de arttı bile.


 
Aile fotoğraflarının gösterimi sırasında konu kızlarına geldiğinde, Yamak çifti gözyaşlarını tutamadı. Sezgin’in, eğlenceli kişiliğinin arkasına sakladığı dram dolu hayatı, izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Yaşadıkları sıkıntılardan sonra zor günler geçirdiklerini itiraf eden Sezgin; “Programa katıldık evliliğimiz kurtuldu!” diyerek herkesi şaşırttı.

Eğlencenin, gözyaşının, dramın, heyecanın ve sürprizlerin bir arada olduğu yeni bölümü ile İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz'', bu akşam (8 Ağustos) saat 20:00'de Star Tv'de. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER