Çalgı Çengi İkimiz filminin setine misafir olmak ister misiniz?

Çalgı Çengi İkimiz filminin setine misafir olmak ister misiniz?
Türkiye’nin sakızı Falım, heristebifalimvar.com adresine en güzel manileri yazanları “Çalgı Çengi İkimiz” filminin setine götürüyor. En güzel manileri yazanlar Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı filmin ekibiyle tanışma fırsatı yakalıyor.

2011 yılında ilki çekilen ve gördüğü ilgi üzerine 5 yıl aradan sonra ikincisinin çekilmesine karar verilen, Selçuk Aydemir’in yazdığı ve yönettiği, bir TR 40 33 Productions yapımı olan “Çalgı Çengi İkimiz” filmine Falım sponsor oldu. Falım, heristebifalimvar.com sitesi üzerinden yürüttüğü kampanyayla, en güzel manileri yazanları 2017’nin Ocak ayında gösterime girmesi planlanan filmin setine götürücek. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile de tanışma şansı yakalayacak olan mani yazarları film ekibiyle beraber keyifli anlar yaşayacak.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile pek çok dizi ve film projesinde birlikte yer alan Ayhan Taş ve Burak Satıbol da “Çalgı Çengi İkimiz” filmininde yer alıyor. Falım tarafından hazırlanan dijital kampanya filminde de rol alan Taş ve Satıbol izleyenleri mani yazmaya davet ediyor.

Umut dolu, pozitif ve eğlenceli yeni marka duruşunu reklam filmleriyle ekrana taşıyan Türkiye’nin sakızı Falım, “Çalgı Çengi İkimiz” filmiyle eğlenceyi Türkiye’nin her yerine taşımayı hedefliyor.

Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un yer aldığı dijital kampanya filmi:BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER