Bana Sevmeyi Anlat: İlk tanıtım yayınladı!

Bana Sevmeyi Anlat: İlk tanıtım yayınladı!
Ay Yapım imzalı, başrollerini Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın paylaştığı "Bana Sevmeyi Anlat" ilk tanıtımıyla FOX ekranlarından izleyiciyle buluştu. Büyük beğeni toplayan tanıtımda dizinin Almanya'dan İstanbul'a uzanan sahnelerinden merak uyandıran görüntüler ekrana geldi.
 
Bana Sevmeyi Anlat; Almanya'da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle baba evine dönmek zorunda kalan Leyla (Seda Bakan) ile İstanbul'da restaurant işletmeciliği yapan Alper'in (Kadir Doğulu) kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizide; Leyla'nın babasının yakın arkadaşı, güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet'i ise  Mustafa Üstündağ canlandırıyor. Leyla, bebeğinin geleceği için Haşmet' le bir gelecek hayali kurarken tüm hayatının alt üst olacağı bir gecede  Alper (Kadir Doğulu) ile tanışacak.
 
ÇEKİMLER ALMANYA'DA GERÇEKLEŞTİ!
 
Güzel oyuncu Seda Bakan'ın ilk kez anne rolüyle izleyiciyle buluşacağı dizinin ilk bölüm çekimleri Almanya'nın Freiburg şehrinde gerçekleşti. Eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg'da kamera karşısına geçen Seda Bakan da şehri bisikletle gezme imkanı buldu.
 
KADİR DOĞULU MUTFAĞA GİRDİ!
 
Ekranlara 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisiyle dönüş yapan Kadir Doğulu, dizide restaurant işletmecisi olan Alper karakterini canlandırıyor. Kendisi de  gastronomi bölümü mezunu olan Doğulu, dizide rolü gereği aşçılık marifetlerini de konuşturacak.
 
Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği "Bana Sevmeyi Anlat" Ağustos ayında FOX ekranlarından izleyiciyle buluşacak.

Diziden ilk kareler için : GALERİBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER