İngiltere Boks Gecesi, NTV Spor’da ekrana geliyor!

İngiltere Boks Gecesi, NTV Spor’da ekrana geliyor!
Josh Warrington vs Patrick Hyland / WBC Tüy Sıklet Şampiyonluk Maçı / canlı Tyrone Nurse vs Tommy Coyle / Süper Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı / canlı
Dillian Whyte vs David Allen / WBC Ağır Sıklet Şampiyonluk Maçı / canlı
Luke Campbell vs Argeniz Mendez / WBC Hafif Sıklet Şampiyonluk Maçı / canlı
  
ADADA DEV DERBİ
 
İngilizlerin son dönemdeki en formda yıldızlarından Josh Warrington 23 maçta 23 galibiyetle devam ettiği kariyerinde bu kez İrlandalı Patrick Hyland ile mücadele edecek.
 
BRİTANYA’NIN KRALI BELLİ OLACAK
 
Süper hafif sıklette Britanya'nın kralını belirleyecek maçta Tyrone Nurse ve Tommy Coyle 12 rauntluk Britanya Şampiyonluk karşılaşması için ringe çıkacak. İki İngiliz'in mücadelesinde kazanan bu sıklette 1 numara olacak.
 
DILLIAN WHYTE VS DAVID ALLEN
 
12 Aralık'ta Joshua'yı nakavtın eşiğine kadar getiren Jamaika asıllı İngiliz boksör Dillian Whyte, bu kez yenilgisiz rakibi David Allen ile kozlarını paylaşacak.
 
LUKE CAMPBELL MENDEZ’E KARŞI
 
2012 Londra olimpiyatlarında altın madalya kazanarak tarih yazan Luke Campbell ise Dominikli eski dünya şampiyonu Argeniz Mendez ile WBC Gümüş Kemer maçında karşı karşıya gelecek.
 
İngiltere'nin Leeds kentinde bulunan First Direct Arena'da gerçekleştirilecek boks gecesi 30 Temmuz Cumartesi saat 22:30’dan itibaren canlı yayınla NTV Spor’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER