Farah Zeynep Abdullah, 4. Murat kadrosunda!

Farah Zeynep Abdullah, 4. Murat kadrosunda!
-- ÖZEL HABER--

Muhteşem Yüzyıl serisinin yeni sezonda 4. Murat hikayesini merkezine alarak devam edeceği duyulduğundan beri yeni serinin kadrosu en çok konuşulan konulardan biri oldu. Önce 4. Murat rolü için Metin Akdülger ile anlaşıldı. Kösem'in yetişkin çağları için Nurgül Yeşilçay ile masaya oturuldu.

Sezonda Star Tv'de yayına çıkmasına kesin gözüyle bakılan projenin kanal değiştireceği dedikoduları da kadrosu kadar konuşuluyordu. Ancak serinin Star Tv'de devam edeceği konusunda bir sıkıntı olmadığı duyumlarımız arasında.

Son olarak seride Farah Zeynep Abdullah'ın da yer alacağı kesinleşti. Farah Zeynep Abdullah, bu karar sürecinde pek çok proje okudu ama sonunda kararını 4. Murat'tan yana kullandı ve yapım ile imza aşamasına geçildi.

Gelişmeleri bildireceğiz.

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER