Mustafa Uğurlu, kod adı "İçerde" olan Ay Yapım dizisinde!

Mustafa Uğurlu, kod adı
-- ÖZEL HABER--

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin başrolünü paylaşacağı Ay Yapım'ın yeni sezon için hazırladığı kod adı "İçerde" olan suç dramasının kadrosu şekillenmeye başladı. Henüz hangi kanalda yayınlanacağı netleşmeyen diziye son olarak Milat dizisinde Asaf rolünde izlediğimiz Mustafa Uğurlu katıldı. Mustafa Uğurlu'yu dizide komiser rolü ile izleyeceğiz.

Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı senaryo, birbirinden farklı ailelerde büyütülen Sarp ve Mert (eğer yayına çıkarken karakter isimleri de değiştirilmezse) adında iki kardeşin birbirini bulma hikayesine odaklanacak. Uluç Bayraktar'ın yöneteceği dizide başrol kadın oyuncusu seçiminde de son aşamaya varıldığı duyumlarımız arasında ancak henüz imza aşamasına gelinmedi.

Gelişmeleri bildireceğiz..
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER