Bizimlesin Özlem Özden!

Bizimlesin Özlem Özden!
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’in , sürprizlerle dolu Eleme Gecesi herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki gala gecesinin sürpriz konukları; Cenk Eren ve Yonca Evcimik oldu. Programın açılışını ise Angels Dans Grubu yaptı. Ivana Sert’in dans gösterisine eşlik etmesi ise görülmeye değerdi.

Altıncı eleme haftasıyla izleyicilerin karşısına çıkan ‘Bu Tarz Benim’, AB kategorisinde, 5.1 izlenme oranı, 16.9 izlenme payı ile Cumartesi akşamının en çok izlenen üçüncü yapımı oldu.

 

HEPSİ BİRER YERLİ İKON!
 Yarışmacılar bu hafta, ‘Yerli İkonlar’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktılar. Türkiye'nin efsane sanatçılarını birebir taklit etmeye çalışan yarışmacılardan kimi Hande Yener’i, kimi Sezen Aksu’yu, kimiyse Bülent Ersoy’u canlandırdı. Bu Tarz Benim’in ikizlerinden Nurcan Şencan ise, Tarkan tiplemesiyle Cumartesi akşamına damgasını vurdu. Kostümü ve dans şovuyla jüriden tam not almayı başaran Şencan, müthiş performansıyla sosyal medyayı da salladı.

 Hande Yener tiplemesi Ayşenur'u elenmekten kurtaramadı

ELENEN İSİM; AYŞENUR BALCI!
Türkiye’nin en tarz kadını olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışan yarışmacılar zorlu bir haftayı daha geride bıraktılar. Yarışmacılar jüri tarafından belirlenen ‘Yerli İkonlar’ konseptinde giyinerek podyuma çıktılar. Arkadaşları tarafından elenmesi için adı verilen ‘Ayşenur Balcı’ ve jüriden en düşük puanı alanÖzlem Özden son kez jüri karşısına çıktı. Jüri ise, son değerlendirmesini yaparak Ayşenur’un elenmesine karar verdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER