Paramparça'nın yapımcısından yeni sezona, yeni dizi: Gayrimeşru!

Paramparça'nın yapımcısından yeni sezona, yeni dizi: Gayrimeşru!
-- ÖZEL HABER--

Star Tv'de yayınlandığı ilk günden beri çok izlenen ve çok konuşulan drama "Paramparça"nın yapımcısı Endemol Shine, yeni sezon için yeni bir "aksiyon-drama" hazırlıyor. Yazım aşaması tamamlanan projenin ilk tasarımını şu anda Fox Tv Drama Danışmanı ve Arka Sokaklar'ın senaristi olan Ozan Emre Yurdakul yapmıştı. Senaryo aşamasına dahil olan son isim ise Alican Yaraş oldu.

Alican Yaraş'ın kaleme aldığı ve kod adı "Gayrimeşru" olan ve henüz kanal satışı gerçekleşmeyen diziyi yeni sezonda Altan Dönmez çekecek. Ancak Dönmez'in yeni bir kararla Paramparça'yı da yeni sezonda en az 13 bölüm çekeceğini göz önüne alırsak Gayrimeşru'nun yayına çıkması Ocak 2017'yi bulabilir.

Motor tamircisi ve motorcu olan baş kahramanın onu nüfusuna almayan ve hasta olan öz babasıyla çatışmasına odaklanan; aksiyon sahnelerini, koyu drama ile harmanlayan formülü ile yeni bir tür oluşturmayı denediğini düşündüğümüz Gayrimeşru'nun başrol kadrosu için telaffuz edilen bazı isimler var. Ancak henüz oyuncu seçimi aşaması başlamadığı ve bu isimlerin bir kısmının devam eden işleri olduğu için bahsetmeyeceğiz.

Gelişmeleri bildireceğiz..

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez,  yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER