Ece Dizdar, Didem İnselel ve Neslihan Yeldan, "Ama Arkadaşlar İyidir" kadrosunda!

Ece Dizdar, Didem İnselel ve Neslihan Yeldan,
-- ÖZEL HABER--

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığı "Ama Arkadaşlar İyidir" adındaki Show Tv dizisinin genç oyuncu kadrosunu ve konusunu size duyurmuştuk.

Senaryosunu Ekin Atalar'ın yazdığı ve 15 Temmuz'da çekimleri başlayacak olan dizide Ece Dizdar, Didem İnselel ve Neslihan Yeldan da katıldı. Ayrıca dizinin kadrosunda Pınar Çağlar Gençtürk, Devrim Özder Akın ve deneyimli oyuncu Ahmet Mekin de var..

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan "Ama Arkadaşlar İyidir”in sürprizlerle dolu hikayesi kadar sosyal medya kampanyaları, müzik tasarımı ve görsel zenginliği de dikkatleri çekecek.

Gelişmeleri bildireceğiz.. 

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER