Gitti Cennet Mahallesi, geldi Roman Havası!

Gitti Cennet Mahallesi, geldi Roman Havası!
“CENNET MAHALLESİ” YENİ ADIYLA HAYAT BULUYOR!
 
Show TV yeni sezonda yenibir projeye yeniden hayat veriyor. Bir dönem çok izlenen, durmaksızın devam eden tekrar yayınlarıyla kanalın adını değiştirme şakalarına kurban olan “Cennet Mahallesi”, bu kez “Roman Havası” ismiyle yeniden seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  
 
Bir döneme damgasını vuran “Cennet Mahallesi”, Erler Film’in yapımcılığında yeni adıyla Show TV ekranlarında başlayacak olan dizinin proje tasarımını Türker İnanoğlu üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda, Hakan Arslan otururken, senaryosunu ise, Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor.

 


ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR
Cennet Mahallesi’nin sürprizlerle dolu yeni versiyonu ‘Roman Havası’nın çekimleri ise, Eski Beykoz Kundura Fabrikası ve İstanbul’un çeşitli mekanlarında kurulan setlerde tüm hızıyla devam ediyor. 

Klasik Erler Film kadrosu iş başında..

SÜRPRİZ OYUNCU KADROSU
Show TV’nin yeni dönemdeki merakla beklenen projelerinden birisi olan Cennet Mahallesi’nin yeni versiyonundaki oyuncu kadrosu da bomba gibi!  Dizinin başrol oyuncuları arasında; ‘Zarife’ karakterini canlandıran usta oyuncu Oya Başar, ‘Haydar’ karakterini canlandıran Levent Ülgen, ‘Elmas’ karakterini canlandıran Günay Karacaoğlu, ‘Aslı’ karakterini canlandıran Petek Dinçöz, ‘Kerem’ karakterini canlandıran Erkan Şahin, ‘Emin’ karakterini canlandıran Cezmi Baskın, ‘Sultaniye’ karakterini canlandıran Lalizer Kemaloğlu, ‘Şahin’ karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, ‘Çakır’ karakterini canlandıran Gökhan Şahin, ‘Havva’ karakterini canlandıran Gülay Baltacı, ‘Terzi Melehat’ karakterini canlandıran Mehtap Ar, ‘Tombalacı Yunus’ karakterini canlandıran Hakan Dülger, ‘Zeliha’ karakterini canlandıran Çiğdem Aygün, ‘Komser Nevzat’ karakterini canlandıran Galip Erdal ve ‘Memur Teoman’ karakterini canlandıran Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.

C
ennet Mahallesi’nin sürprizlerle dolu yeni versiyonu, yakında Show TV ekranlarında olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER