FilmBox HD kanalları, Temmuz ayında da en iyi filmler ve dizilerle ekranlarınızda!

FilmBox HD kanalları, Temmuz ayında da en iyi filmler ve dizilerle ekranlarınızda!
FilmBox HD’deen iyi filmler ve dizilerTemmuz ayında da izleyicilerine sürprizler sunmaya devam edecek. D-Smart ve Turkcell TV platformları üzerinden seyircileriyle buluşan FilmBox HD kanallarında; eğlence, heyecan, komedi ve adrenalin dolu program alternatifleri izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

FilmBox HD, seyircilerini birbirinden özel film ve dizileri izlemeye çağırıyor
En seçkin filmlerden ödüllü yapımlara, birçok kategoride filmi bir arada sunan FilmBox HD, temmuz ayında en iyi filmleri izleyicileriyle buluşturuyor. Temmuz ayında bir yeniliğe de imza atan FilmBox HD, “Tokat” dizisinin 5, 6, 7 ve 8. bölümleri ile her perşembe ve cumartesi günü ekranlarda olacak.

Her Cumartesi günü saat 21.30’da ekranlara gelecek olan “The Slap”, ünlü yönetmen Robert Connolly’nin direktörlüğünde izleyicileriyle buluşacak.

4 Temmuz Pazartesi günü saat: 21.30’da, komedi-aksiyon türünde, cinayetle suçlanan FBI ajanı Jerry Cotton’nun macerasını anlatan aynı isimli eğlenceli yapım prömiyerini yapacak.

7 Temmuz Perşembe günü saat 21.30’da, aile türündeki filmiyle ekranlara gelecek olan“Hamile Mary” filmi, ünlü yönetmen Dan Gordon yönetmenliğinde izleyicileriyle buluşacak.

15 Temmuz Cuma günü saat 21.30’da gerçek bir yaşam öyküsü ekranlara geliyor. Ünlü yönetmen Aric Avelino’nun “Amerikan Silahı” izleyicilere muhteşem anlar yaşatacak.

23 Temmuz Cumartesi günü saat 22.25’te ünlü yönetmen Marcus Nispel yönetmenliğinde seyircisiyle buluşacak “Frankenstein” korku severleri ekran başına çağırıyor.

23 Temmuz Pazartesi günü saat 21.30’da ekranlara gelmeye hazırlanan aksiyon, bilim-kurgu ve korku türündeki film “Uzayda Dehşet” ünlü yönetmen Christian Alvart direktörlüğünde izleyicileriyle buluşacak.

FilmBox HD filmleri hakkında daha detaylı bilgiler: 

THE SLAP
Her Cumartesi Saat : 21.30 / D-Smart & FilmBox Live

“The Slap’’, modern orta sınıf hayatının alışkanlıkları ve ahlak değerlerini inceleyen cesur ve provokatif bir televizyon drama dizisidir. Christos Tsiolkas’ın çok satan romanından esinlenilen “The Slap”, bir davayı birden çok karakterin bakış açısı tarafından anlatır. Dizi, ilişkiler başladıkça ve sona erdikçe ve şekil değiştirdikçe, davanın ilerleyen günlerinde sekiz karakterin bakış açılarını ortaya çıkartmaktadır.

Avustralya, 2011
Yönetmen: Robert Connolly
Oyuncular: Jonathan LaPaglia, Sophie Okonedo, Alex Dimitriades

JERRY COTTON (prömiyer)
4 Temmuz, Pazartesi Saat : 21.30 / D-Smart & FilmBox Live

New York’ta yaşayan FBI ajanı Jerry Cotton yüksek itibarını kaybetmenin eşiğindedir. çifte cinayetle suçlanan Jerry için bu zamana karşı bir yarışın başlangıcıdır. Öncelikle FBI’dan meslektaşlarını atlatması gereken kahranamınız, bir yandan da gangster ve çetesindeki en önemli katili bulması gerekmektedir. Jerry’nin geriye kalan dostları artık arabası, silahı ve yeni ortağıdır.

Almanya, 2010
Yönetmen: Cyrill Boss, Philipp Stennert
Oyuncular: Christian Tramitz, Christian Ulmen, Moritz Bleibtreu

HAMİLE MARY
7 Temmuz, Perşembe Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live

Hamile, genç Mary’nin hikayesi. Üst düzey bir hayatta tüm tuzakları yaşamış, ama sonrasında kendisini, aşk, fedakarlık ve ailenin gerçek anlamını öğrendiği, küçük bir New Mexico kabasının terk edilmiş bir karavan parkında, bulmuştur.

Amerika, 2009
Yönetmen: Dan Gordon
Oyuncular: Elliott Gould, Cybill Shepherd, Linda Gray, Della Reese, Gene Simmons, Lainie Kazan, Olesya Rulin, Fred Willard, Cloris Leachman

AMERİKAN SİLAHI
15 Temmuz, Cuma Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live

Amerika'daki kişisel silahlanmanın, halkın hayatını nasıl etkilediğini konu alan, 'Amerikan Silahı' silahlanmanın ne boyutlara ulaştığına dikkat çekiyor.

Amerika, 2005
Yönetmen: Aric Avelino
Oyuncular: Marcia Gay Harden, Forest Whitaker , Donald Sutherland

FRANKENSTEIN
23 Temmuz, Cumartesi Saat: 22.25/ D-Smart & FilmBox Live

Ünlü bilim adamı Victor Helios ve kendisinin yarattığı Deucalion genetik mucizenin eseri olarak yaklaşık 200 yıl yaşamayı başarmıştır. Şimdi ise New Orleans dışında bir yerlerde Helios, insan ırkının yerine geçmek üzere tasarlanmış kusursuz ırk üzerinde çalışmalar yapan bir genom araştırma enstitüsü kurmuştur. Doktor Helios'a işkence yapan bu çılgın yaratıklar çok geçmeden iyice tehlikeli ve ne yapacağı kestirilemez bir duruma gelirler.

Amerika, 2004
Yönetmen: Marcus Nispel
Oyuncular: Adam Goldberg, Michael Madsen, Ivana Milicevic, Parker Posey, Thomas Kretschmann, Vincent Perez

UZAYDA DEHŞET
25 Temmuz, Pazartesi Saat: 21.30/ D-Smart & FilmBox Live

İki uzay istasyonu görevlisi uyandıklarında dehşete düşerler, uyandıkları istasyon terkedilmiş durumdadır ve kendileri hakkında hiçbir bilgileri yoktur. Görevleri, ne kadar uyudukları ve nerede oldukları hakkında da hiç bir ipuçları yoktur. İstasyonu araştırdıklarında yalnız olmadıklarını öğrenirler ve çok daha ürkütücü olaylar kendilerini beklemektedir.

Almanya, Amerika, 2009
Yönetmen: Christian Alvart
Oyuncular: Ben Foster, Dennis Quaid, Norman Reedus

FIGHTBOX HD, dövüş severleri ekrana kilitleyecek

Ünlü dünya prömiyeri kicbocks organizasyonu 2 müsabaka ile Amsterdam’da geri dönüyor. “Ünlü dövüşler- Las Vegas, Amsterdam, Lille” her Salı günü saat 19.00FightBox ekranlarında olacak.

Kanada’nın önde gelen dövüşçülerini ringe taşıyan FightBox Büyük Armageddon Turnuvası, yeni yayın döneminde her Salı 22.05’te izleyicileriyle buluşuyor.

30 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de Turkcell TV, D-Smart ve FilmBox Live platform üzerinden seyircisiyle buluşmaya hazırlanan “Superkombat Dövüş Turnuvası” canlı yayınlanacak.

ÜNLÜ DÖVÜŞLER–LAS VEGAS, AMSTERDAM, LİLLE
Her Salı, Saat: 19.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Ünlü dünya prömiyeri kickboks organizasyonu 2 müsabaka ile Amsterdam’da geri dönüyor. İki Hollanda şampiyonu şampiyonluk kemerleri için kendi evlerinde mücadele edecekler; Ağırsiklet şampiyonu Rico Verhoeven, Benjamin Adegbuyi’ye karşı ve Nieky Holzken, bir numaralı yarışmacı Murthel Groenhar’a karşı orta siklette mücadele edecekler. Ayrıca dört yarışmacı da tüysiklet turnuvasında mücadele edecekler.

FIGHTBOX BÜYÜK ARMAGEDDON TURNUVASI
Her Salı, Saat: 22.05 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Kanada’nın önde gelen dövüşçilerini ringe taşıyan turnuva Fightbox ekranlarında. Armageddon Dövüş şampiyonası, Edmonton, Alberta, Kanada merkezli bir karma dövüş sanatları tanıtımıdır. İlk kez 2009 yılında izleyicilerle buluşan dövüşçüler yoğun istek üzerine maceralarına devam etmektedir. Yeni yayın döneminde yeni kurallar eşliğinde dövüşecek olan sporcuların bu eşsiz mücadelesini kaçırmayın.

SÜPERKOMBAT DÖVÜŞ ŞAMPİYONASI – CANLI
30 Temmuz Cumartesi Saat: 20.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Dünyanın en önemli kick boks organizasyonlarından biri olan Superkombat dövüş şampiyonası, 30 Temmuz 2016 tarihinde Romanya'ya geri dönüyor. En başarılı kick boks dövüşçüleri, Romanya'da önemli maçlara çıkacaklar. Müthiş programı FightBox HD'de sakın kaçırmayın.

FAST&FUNBOX HD macera severleri ekran başına çağırıyor

2 Temmuz Cumartesi günü saat: 23.00’te D-Smart’lı seyircileriyle buluşacak olan“Limitsiz Motorlar”, otomobil meraklılarını ekrana bağlayacak.

4 Temmuz Pazartesi günü saat 19.00’da kayak severleri ekrana kilitleyecek olan Dikey Limit” D-Smart ekranlarında olacak.

25 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’da büyük bir turnuvayı ekranlara getiren “Bot Dünyası” dünya çapındaki en büyük snowboard organizasyonunu seyircileriyle buluşturacak.

LİMİTSİZ MOTORLAR
2 Temmuz Cumartesi Saat: 23.00 / D-Smart & FilmBox Live

Vites değiştirme, yarış pistinden sokaklara en güncel haberleri, teknolojik araştırmaları, gelişme ve tasarımları aktarıyor. Vites Değiştirme programında gezegendeki en gelişmiş makineleri inceliyoruz. En yeni sürümler ve konsept araçlar için uluslararası motor gösterilerini ziyaret ediyoruz.

DİKEY LİMİT
4 Temmuz Pazartesi Saat: 19.00/ D- Smart & FilmBox Live

Dikey Limit isimli program Kanada’nın en iyi kayak ve snowboardcuları’nın dağlardaki maceralarını ekranlara taşıyor. Her bölümde farklı bir dağın zorluklarıyla mücadele eden ekip, bir yandan tarihi hikayeleri keşfederken bir yandan da ziyaret ettikleri şehirleri de bir gezi programı gibi izleyiciyle paylaşıyorlar. Dikey Limit programı izleyiciyi tepeden tırnağa bir maceraya sürükleyen, kaçırılmaması gereken bir gezi programı.

BOT DÜNYASI
25 Temmuz Pazartesi Saat: 20.00/ D- Smart & FilmBox Live

Boat Show, bizim gibi, deniz sevdalıları, tekne sahipleri ya da bunun hayalini kuranlara hitap eden bir program. Boat Show’da yüzüş testleri, uluslararası tekne fuarlarından haberler, liman gezileri, tekne bakımı ve teknolojisi, günlük tekne onarımı ve bakımı için ipuçları, yarışlar, haberler, ünlüler, yemekler, güvenlik, rotalar ve limanlar var. Bu program, her biri en az on beş yıllık deneyime sahip işine tutkuyla bağlı uzmanlar tarafından hazırlanıyor.

DOCUBOX HD Temmuz ayında birbirinden özel belgeselleriyle ekranlarda

11 Temmuz Pazartesi günü saat: 20.00’de D-Smart’lı ve Turkcell TV’li seyircileriyle buluşacak olan “Çok Geç Olmadan- Kamboçya: Ölüm Tarlalarının Ötesinde” doğaya meraklı izleyicilerin ilgisini çekecek.

19 Temmuz Salı günü saat 22:00’de seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “Köpekbalıkları: Gerçek Tehdit” efsane bir dalış sanatçısının öyküsünü ekranlara getiriyor.

26 Temmuz Salı günü saat 22:00’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan “Sulara Karşı” ise vahşi bir ülkenin sürükleyici hikayesini anlatıyor.

ÇOK GEÇ OLMADAN- KAMBOÇYA: ÖLÜM TARLALARININ ÖTESİNDE
11 Temmuz, Pazartesi Saat: 20.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

14. bölüm Kamboçya'nın tehlikedeki türlerini gösteriyor. Güneş Ayısı, Asya Kara Ayısı ve kaplan… Bu büyüleyici hayvanlara yaşamlarını geri vermeye kendini adamış insanlar ve örgütlerle tanıştık.

KÖPEKBALIKLARI: GERÇEK TEHDİT
19 Temmuz Salı Saat: 22.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Docubox bu kez efsane bir dalış sanatçısını ekranlarınıza taşıyor. Kendisini bildiğinden beri köpekbalığı avcısı olan dalgıcımız, bu işi bir ticaret haline getiren insanlara karşı hayatında ilk defa köpekbalılarıyla aynı safta yer almaya akrar veriyor. Aç kalma pahasına elinden geldiğince bu ticari pazara karşı bir süreç başlatmış olan dalgıcın tüccarlara karşı olan savaşı izlemeye değer. Yaklaşık 40 yıldır, Hint Okyanusu adalarında köpekbalıkları ile dalış yapmakta olan Jean-Bernard Galvès’in filmlere taş çıkartan hikayesini kaçırmayın.

SULARA KARŞI
26 Temmuz Salı Saat: 22.00 / D-Smart, Turkcell TV & FilmBox Live

Kuzey-Doğu Kongo bölge olarak 'kase' diye bilinir. Bataklık taşkın bölgesinde yer alması ve Ekvator iklimi nedeniyle, bu bölgede yılda 150 gün boyunca bataklık durumundadır.Mossaka bölgesinde ise bitki örtüsü bu koşullardan memnundur. 1912'den beri bu bataklık şehir, bu bölgenin ana ve idari merkezlerinden biri oldu.Nehirden başka gidecek bir yol olmadığı gibi bu vahşi olan ülkenin,1960 yılında bağımsızlığını kazanmasından bu yana gelişime erişimi de engellenmiştir.

FashionBox İngiltere ve Newyork modasını seyircisiyle buluşturuyor

3 Temmuz Pazar günü saat 19:00’da İngiltere modasını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan “İngiltere Modası” moda tutkunlarının ilgisini çekecek.

12 Temmuz Salı günü saat 19:00’da FashionBox izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan“FashionBox Newyork’ta” programı, en özel tasarımları seyircilerinin beğenisine sunacak.

İNGİLTERE MODASI
3 Temmuz, Pazar Saat: 19.00 / Turkcell TV & FilmBox Live

Fashionbox’la İngiliz moda dünyasının derinliklerine inmeye hazır olun. Her sezonun önde gelen isimlerinin bir araya geldiği ‘’Londra Moda Haftası’’ bu bölümde moda severlerle buluşuyor.

FASHIONBOX NEWYORK’TA
12 Temmuz, Salı Saat: 19.00 / Turkcell TV & FilmBox Live

Fashionbox siz moda severleri bu kez New York Kış sezonun en gözdelerine götürüyor. Eğer siz de modanın mevsimi olmaz diyorsanız, kaçırmamanız gereken bir program sizi bekliyor.

FilmBox ArtHouse savaş türündeki filmleri seyircileriyle buluşturuyor

4 Temmuz Pazartesi günü saat: 21.00’de FilmBox Live platformu üzerinde seyircileriyle buluşacak olan “Germany Year Zero”, Almanya’da geçen bir savaş hikayesini anlatıyor.

11 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de FilmBox Live üzerinden seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “Açık Şehir”, savaş türündeki sürükleyici hikayesiyle izleyicilerinin beğenisini kazanacak.

18 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de FilmBox Live üzerinden izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan diğer bir suç filmi “Paisan” ünlü yönetmen Roberto Rossellini yönetmenliğinde ekranlara geliyor.

GERMANY YEAR ZERO
4 Temmuz Pazartesi, Saat: 21.00 / FilmBox Live

Edmund, İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra harabe olan Almanya'da yaşayan küçük bir çocuktur. Babası yatalak olduğu için, kardeşleriyle beraber eve ekmek getirme görevi ona kalmıştır. Türlü türlü hileler ve hırsızlıklarla ailesinin karnını doyurmaya çalışan küçük Edmond, günün birinde bir öğretmeni tarafından keşfedilir. Ancak öğretmenin onun beynini yıkayıp, ondan her anlamda faydalanmaktan başka bir amacı yoktur.
İtalya, 1948

Yönetmen: Roberto Rossellini
Oyuncular: Edmund Moeschke, Ingetraud Hinze, Ernst Pittschau

ROMA AÇIK ŞEHİR – ROMA CITTA APERTA
11 Temmuz Pazartesi, Saat: 21.00 / FilmBox Live

İtalyan Yeni Gerçekçilik akımının kurucusu olan ve sinemaya savaş yıllarında başlayan Rossellini'nin, Roma, Açık Şehir'i, yönetmenin savaş üçlemesinin ilk filmi... Roma'nın kurtuluşundan iki ay sonra çekimlerine başlanan filmin senaryosu, Rossellini ve Sergio Amidei'nin günü gününe tuttuğu notlardan derlenmiş. Belgesel nitelik de taşıyan film, bir avuç direnişçinin faşizme karşı verdiği mücadeleyi anlatır.

İtalya, 1945
Yönetmen: Roberto Rossellini
Oyuncular: Marcello Pagliero, Aldo Fabrizi, Anna Magnani, Harry Feist

PAISAN
18 Temmuz, Cumartesi Saat: 21.00 / FilmBox Live

Amerikan askeri Joe, terk edilmiş bir kalede yaşayan genç bir Sicilyalı olan Carmela'yı korumakla görevlidir. Joe aralarındaki dil engelini aşıp Carmela ile iletişim kurmaya çalışırken, kadın herhangi bir duygu emaresi dahil göstermez. Bir başka Amerikan askeri ise ayakkabılarını çaldırdığı hırsızın peşine düşer ve çocuğun evsizlerle birlikte yaşadığını keşfeder. Savaş atmosferini 6 farklı hikayenin gözünden ele alan film, usta sinemacı Roberto Rosselini'nin imzasını taşıyor.

İtalya, 1946
Yönetmen: Roberto Rossellini
Oyuncular: Carmela Sazio, Robert Van Loon, Alfonsino Pasca, Maria MichiBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER