Serenay Sarıkaya, Trabzon'da: Hayallerine dikkat et, her an gerçek olabilir!

Serenay Sarıkaya, Trabzon'da: Hayallerine dikkat et, her an gerçek olabilir!
Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından #mutluveumutlu etiketiyle mezuniyet fotoğrafını paylaşmış ve genç hayranlarından da sınıf arkadaşlarıyla birlikte çektirdikleri yaratıcı fotoğraflarını paylaşmalarını istemişti. Serenay Sarıkaya’nın çağrısından sonra başarılı oyuncunun hayranlarından, Türkiye’nin 50’ye yakın farklı şehrinden, Twitter ve Instagram mecralarından 3 bine yakın farklı fotoğraf geldi. Seçilen fotoğraflar arasında bir anket düzenlendi ve Trabzon Akçaabat Anadolu Fen Lisesi birinciliği kazandı.

Mesafeler engel değil
Serenay Sarıkaya, birinci olan fotoğrafın sahibi olan sınıfa bir sürprizi olacağını söylemişti. Ancak bu sürpriz son ana kadar gizli kaldı. Akçaabat Anadolu Fen Lisesi öğrencileri, kendileri için hazırlanan Sınıfın En’leri etkinliğinde özel mezuniyet günü fotoğrafları çektirirken, hiç beklemedikleri bir anda Serenay Sarıkaya onların arasına katıldı. Başarılı oyuncu, öğrencilerle sohbet etti, fotoğraf çektirdi ve şehir turu yapıp son kez okullarını ziyaret etti.Çok heyecanlı olduğu gözlenen ve fan’larıyla buluşmak için Trabzon’a giden Serenay Sarıkaya günün videosunda şunları söyledi: “Hayatla yeni buluşacak gençlerin, hayallerinin peşinden koşabilmesi çok önemli. Ben de hep hayallerimin peşinden koşan bir insan oldum. Onlara hayata hazırlanmalarında biraz da olsa bir katkım olsun istedim. Mesafeler engel değil, hiçbir şeyi başarmak zor değil, hiçbir şeyin gerçekleşmesi aslında imkansız değil.”

Öğrenciler çok mutlu ve umutlu
Hiç beklemedikleri bir anda karşılarında Serenay Sarıkaya’yı gören öğrenciler gözlerine inanamadı. Uzak bir şehirde oldukları için Serenay Sarıkaya’nın gelmeyeceğini düşünen öğrenciler gün boyunca şaşkınlıklarını ve mutluluklarını saklayamadı.

Keplerini Serenay Sarıkaya’yla birlikte atan öğrenciler, geleceğe mutlu ve umutlu bakıyor.

İşte o video!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER