Yeni bir yarışma programı başlıyor: Yarı Yarıya

Yeni bir yarışma programı başlıyor: Yarı Yarıya
Bilgi kadar insan ilişkilerinin de önemli olduğu, atv ve ITV-Inter Medya Ltd.'nin yapımcılığını üstlendiği, paylaşarak kazandıran yarışma '' Yarı Yarıya'' yakında atv'de ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

"Yarı Yarıya" da yarışmacılar, bilgilerini sınarken bir yandan da kazandığının yarısını diğer yarışmacılarla paylaşacak.
10 yarışmacıyla oynanacak olan Yarı Yarıya'da, her gün bir kişi ana yarışmacı olarak yarışırken, geri kalan 9 kişi oynamadan kazanmanın keyfini çıkartacak.

Ana yarışmacının yapması gereken, toplamda 10 soru ve isterse bir büyük final sorusunu doğru cevaplamak. Ancak her doğru cevap verdiği soru ile ödülün yarısını kazanırken, diğer yarısını geri kalan 9 yarışmacıya dağıtmak zorunda.

Yanlış verdiği her cevap için hanesindeki ödül miktarının yarısını kaybedecek!
Ana yarışmacının paylaşım yaparken unutmaması gereken, diğer günlerde kendisinin de kalan 9 kişiden biri olacağı. Ödülünün yarısını paylaştırırken, 9 yarışmacıdan ya dost ya da hayallerine engel olacak kişiyi de belirlemiş olacak..

Günün sonunda büyük finale katılmayı isterse, hem kendi için hem de diğer yarışmacılar için risk almış olacak. Şöyle ki, büyük finaldeki soruya doğru cevap verirse, o gün kazandığı ödül miktarı iki katına çıkacak. Yanlış cevap verirse, ana yarışmacının hanesindeki miktar yarı yarıya düşerken, o gün içinde diğer yarışmacılara dağıtmış olduğu bütün ödüller sıfırlanacak. Yarışmacı, ya bilgisine güvenip ödülünü katlayacak ya da hem kendini hem de diğer yarışmacıları riske atmamak için büyük finali oynamayacak.

Siz de, Nasıl paylaşacağımı bilecek kadar akıllıyım ve daha çok pay almak için yeteri kadar kurnazım diyorsanız; detaylı bilgi ve başvuru formu için TIKLAYIN!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER