TRT Çocuk’dan çocuklara karne hediyesi!

TRT Çocuk’dan çocuklara karne hediyesi!
TRT Çocuk ’tan tüm çocuklara yaz tatilini keyifle geçirmelerini sağlayacak karne hediyesi! TRT Çocuk ’un yeni mobil uygulaması ile çocuklar, izlenme rekorları kıran Rafadan Tayfa, Pepee, İbi, Elif’in Düşleri, Çılgın Orman gibi popüler çizgi dizilere istedikleri yerde istedikleri an ulaşabilecek. Rüzgar Gülü, Haberin Olsun, Tel Ali ve Yarışçı gibi canlı yayın programlarını da mobil cihazlarından kaçırmadan takip edebilecek.

‘Aile Modu’ ile ebeveyn kontrolü

TRT Çocuk içeriklerinin her yerde kesintisiz olarak izlenebilmesini sağlayan mobil uygulama ebeveyn kontrolü içeriyor. Ebeveynler, uygulamada yer alan “Aile Modu” ile video izleme sürelerini ayarlayarak çocuklarına sadece istedikleri, reklamsız içerikleri izlettirebilecekler. Ayrıca, kendi video listelerini oluşturabilecek ve çevirim dışı modu ile listeledikleri tüm içeriklere internet bağlantısız erişebilecekler.

%100 ÇOCUK sloganıyla yola çıkan Türkiye’nin ilk ve tek çocuk kanalı TRT Çocuk, uzman pedagogların gözetiminde hazırlanan içerikler ile Çevre, Dostluk, Dürüstlük, Hayvan Sevgisi, Paylaşmak, Sağlıklı Beslenme, Sevgi, Sorumluluk, Tasarruf ve daha birçok kazanımın edinilebileceği yayınlar ile çocukların gelişimine katkı sağlıyor.

Karne haftasında mobil mağazalarda yayınlanacak TRT Çocuk uygulaması, aile ve çocukların her yerde keyifli bir yaz tatili geçirmesine katkıda bulunacak.

TRT Çocuk mobil uygulaması IOS ve Android mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER