UNIQ İstanbul’da Açık Hava Sinema Geceleri başlıyor!

UNIQ İstanbul’da Açık Hava Sinema Geceleri başlıyor!
Doğayla iç içe atmosferiyle İstanbullu sanatseverlere nefes aldıran UNIQ İstanbul, özlenen açık hava sinema gecelerini başlatıyor! Dünya sineması filmleri, festival filmleri ve Türkiye sinemasından seçkin filmler yaz boyunca sinema tutkunlarını bekliyor.

UNIQ İstanbul, yaz günlerinin tadının doyasıya çıkarıldığı UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde bu sezon da yoğun bir program sunuyor. Geçtiğimiz sene, BAŞKA SİNEMA ile sinema gecelerine ev sahipliği yapan UNIQ Açık Hava Sahnesi film keyfine BAŞKA SİNEMA veBKM ile kaldığı yerden devam ediyor. Dünya filmleri, festival filmleri ve Türk sinemasından seçkin filmler UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde izleyicilerini bekliyor.

Dünya prömiyerini geçtiğimiz Mayıs ayında 68. Cannes Film Festivali’nde yapan, Altın Küre ve Oscar ödülleri adaylığıyla heyecan yaratan ‘Mustang’ ile UNIQ Açık Hava Sineması 12 Haziran Pazar gecesi açılışını yapıyor. UNIQ Açık Hava Sahnesi, haftanın ilk gününü de es geçmiyor. Her pazartesi film gecesi sunan sahne, 13 Haziran’da yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’ın başrolü paylaştığı ‘Kelebeğin Rüyası’ ile başlangıç yapıyor.

Dünya sineması, festival filmleri ve Türkiye sineması özel geceleriyle haftada 3 kez çimlerin üzerinde sinema keyfi sunan UNIQ Açık Hava Sahnesi biletlerine Biletix.com’dan ulaşmak mümkün.

** Bilet fiyatı: 20 TL

Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

HAZİRAN PROGRAMI:
12 Haziran Mustang
13 Haziran Kelebeğin Rüyası
16 Haziran Irrational Man
20 Haziran Annemin Yarası
23 Haziran Belgica
26 Haziran Rüzgarın Hatıraları
27 Haziran Bana Masal Anlatma
30 Haziran Who Am I

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER