Beyaz Geceler'de başrol kadın oyuncu Seda Bakan mı oluyor?

Beyaz Geceler'de başrol kadın oyuncu Seda Bakan mı oluyor?
Ay Yapım'ın Fox Tv için hazırladığı senaryosunu Deniz Akçay'ın kaleme aldığı yeni drama Beyaz Geceler'de başrolü Kadir Doğulu'nun oynayacağını duyurmuştuk. Bilindiği üzre dizi, Atv'den kısa bir teaser yayınladıktan sonra sırra kadem bastı ve bir süre önce de Fox Tv'ye satıldı. Önce Gökçe Bahadır ile yürüme kararı aldı sonra da yeniden kadın oyuncu aramaya başlandı. Senaryoyu okuyan birkaç oyuncu daha duyduk ama projeyi kabul etmedikleri için isim zikretmeyeceğiz.

Son durumda, aldığımız duyumlara göre Mesude Eraslan'ın yöneteceği ve en geç Ağustos gibi yayına çıkması beklenen Beyaz Geceler'in kadın başrol oyuncusu konusunda imzaya en yakın aday Kardeş Payı dizisinden  tanıdığımız genç oyuncu Seda Bakan'mış. Henüz imza duymadık ama Bakan konuya sıcak bakıyormuş. Sete çıkma tarihi de oldukça yaklaşan dizi bakalım hangi oyuncularla yayına çıkacak.


Gelişmeleri bildireceğiz..
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER