“Baba Can’dır” sezon finali yapıyor!

“Baba Can’dır” sezon finali yapıyor!
TRT 1’in sevilen aile dizisi Baba Candır, bu hafta yayınlanacak bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen dizinin son bölümünde Levent’in gelişi ortalığı karıştırmıştı. Salih’in hastalığının ciddileşmesi herkesi üzer. Baba Candır sezon finaliolan 41.bölümde neler olacak?

“Baba Candır’ın 41.Bölümünde herkesi evlilik telaşı sarar. Ece, Haluk, Ceylan ve Emrecan nikah günü almak için uğraşırlar. Çifte düğünü hangi tarafın karşılayacağı aileler arasında karışıklığa sebep olur. Ceylan ve Ece gelinlik bakarken başlarına bir kaza gelir ve Ceylan çok pahalı bir gelinliği almak zorunda kalır. Gelinliği tamir ettirip iade etmek isteyen kızlar Nermin ve Bahar’ın yardımını isterler. Nermin ve Bahar’ın yardımı işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirecektir. Kocasını, evini ve sosyetede ki yerini kaybeden Müjde intihara kalkışır. Müjde’nin intiharı Adnan ile arasının yumuşamasına neden olur. Herkesten özür dileyen Müjde Aslı’nın ona verdiği haber ile büyük bir sınavdan geçecektir. Salih kınaydı, düğündü koştururken hastalığı şiddetlenir. Güzel başlayan düğün günü Salih’in hastalığının nüksetmesi sonucu güzel devam edebilecek midir?

Adnan Müjde’yi affedecek mi? Aslı’nın haberi ne? Düğünde yaşayacakları kötü sürpriz ne? Hepsi “Baba Candır” 5 Haziran Pazar günü yayınlanacak 41. sezon finali bölümünde.

Bölümden kareleri görmek için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER