Derya Karadaş ve Haki Biçici çiftine mizansen nikah töreni!

Derya Karadaş ve Haki Biçici çiftine mizansen nikah töreni!
Resmi nikah töreninde bulunamayan arkadaşları için dün akşam özel bir düğün düzenleyen Derya Karadaş ve Haki Biçici çiftinin mizansen nikah töreni Matmazel Coco tarafından kıyıldı. 

Mizansen nikah töreninin şahitliğini Mustafa Alabora, Gupse Özay, Gülse Birsel, İrem Sak, Can Bonomo, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Tolga Akman, Gökhan Tercanlı, Mehmet Selçuk Bilge, Engin Sivrioğlu, Melina Özprodomos yaptı. Düğüne Güldür Güldür ekibi, Barış Arduç, Göksel Kortay, Necati Akpınar, Şahin Irmak, Çağlar Çorumlu, Bülent Emrah Parlak, Selen Uçer, Deniz Uğur, Mabel Matiz, Özgür Masur, Onur Buldu, Kerimcan Kamal, Jale Atabey, Salih Bademci, İmer Özgün, Gülhan Tekin, Ali Sunal, Caner Cindoruk, Olgun Şimşek gibi isimler de katılarak genç çifti yalnız bırakmadılar.

Derya Karadaş ve Haki Biçici'nin mekana klasik düğün marşı ile girmesini beğenmeyen Coco müziği kestirerek; “Özümüze dönelim, davullu zurnalı giriş istiyorum.” diyerek ikiliyi yeniden salona davullar ve düğün marşının Arap versiyonu ile davet etti. Ardından da “Klasik bir düğün olsun istiyorum.” diyerek, Samanyolu şarkısı eşliğinde gelin ve damadın ilk dansını yaptıranCoco, “Biliyorum, hepiniz ünlüsünüz ama ben televizyon izlemiyorum. Bu sebeple kasılmanıza gerek yok. Kravatlar çıksın, ceketler atılsın. Bu gece gerçek anlamda eğlenelim.” diyerek, davetlilerin kravatlarını elleri ile çıkardı. Sahneye “Ah Bir Star Olsam” şarkısı ile çıkan Matmazel Coco, nikah akdini gerçekleştirmeden önce gelin ve damada ayrı ayrı yemin ettirirken misafirleri gülmekten kırdı geçirdi.

Damada gelinin duvağını açtıran Coco, gelin için yüz görümlüğü istedi. Haki Biçici, eşine pırlantalı bir kolye takarken Matmazel Coco ise “Sıra bende!” diyerek, 2 adet Adana Burması ile 1 adet Çemişgezek Burması taktı.

Ayşen'in canlı orkestra eşliğinde yaptığı programda Matmazel Coco'nun isteği ile Mabel Matiz, Erdem Yener, Sarp Apak, Can Bonomo, Doğa Rutkay gibi isimler bir bir şarkı söyledi. Matmazel Coco ile birlikte şarkı söyleyen isimler misafirlerden büyük alkış aldı.

Gülse Birsel’in düğün günü yayınladığı “Mavi elbise almak” ile ilgili köşe yazısına atıfta bulunan Matmazel Coco bütün zorla mavi elbise almış kızları sahneye davet etti ve Gülse Birsel, İrem Sak, Gupse Özay, Hasibe Eren gibi isimlerle “Mavilim mavişelim” türküsünü söyledi.Gupse Özay ve Matmazel Coco'dan kanto…

Orkestranın henüz hazır olmadığı bir an Gupse Özay’a “Elbisen kanto elbisesi gibi, gel beraber kanto yapalım.” diyen Matmazel Coco, “Oy Dingala” şarkısını söylemeye başladı. Birlikte kanto yapmaya başlayan ikili seyircinin çığlıkları eşliğinde uzun süre dans ettiler…

Arabesque isimli mekanda gerçekleşen düğün dansözlerin ışıklı pelerinler ve ateşlerle yaptığı birbirinden farklı şovlar ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER