TRT 1, Ramazan programlarını izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor!

TRT 1, Ramazan programlarını izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor!
Tarihi Eyüp Sultan Camii Avlusundan naklen yayınlanacak olan TRT 1 Ramazan Programları, her zamanki gibi sımsıcak, birliktelik ve sevinç dolu olacak.

Tüm İslam âleminin her sene sevinçle beklediği Ramazan, bereketiyle evlerimize konuk oluyor. En hayırlı ay olarak bilinen, 11 Ayın Sultanı Ramazan’a bir haftadan az zaman kaldı. Bu mübarek ayın yaklaşmasıyla birlikte, TRT 1 ekranlarında sımsıcak Ramazan Programları izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İslam âleminin sevinçle beklediği ve Müslümanlar için mübarek ay Ramazan, TRT 1’in canlı yayınlarıyla evlere konuk olurken, TRT 1 izleyicilerini yine zengin bir Ramazan ekranı bekliyor. Geçen yıl olduğu gibi, tarihi Eyüp Sultan Camii Avlusundan naklen yayınlanacak olan TRT 1 Ramazan Programları, yine sımsıcak, birliktelik ve sevinç dolu olacak.

Televizyon Programcısı ve Şair Serdar Tuncer’in sunacağı ‘Ramazan Sevinci’ programı Ramazan boyunca her gün 19.00’da, iftarı beklediğimiz saatlerde, hoş sohbetler, değerli konuklar, sevilen ilahiler ve Dünyanın ve ülkemizin en ünlü Kuran-ı Kerim hafızlarından Kuran-ı Kerim ziyafetleri ile TRT 1 ekranlarında olacak. Serdar Tuncer’in keyifli ve eşsiz sunumu ile camii olmasının ötesinde kutsal bir ziyaret yeri olan tarihi Eyüp Sultan Camii Avlusundan naklen yayınlanacak.

Halil Yıldırım’ın sunacağı ‘Sahur Bereketi’ programı ise Ramazan ayı boyunca, birbirinden değerli konuklarıyla sahur sofralarının misafiri olacak. Seçkin hafızlardan Kuran Tilavetleri, gönül dünyamıza ışık tutacak ilim ve irfan ehli konuklar ile sohbetler, musikimizin güzel örneklerinden seçilmiş eserlerin icralarıyla Ramazan boyunca her gün 01.45’de TRT 1 ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER