“Factomania – Şaşırtıcı Gerçekler” belgeseli NTV’de başlıyor!

“Factomania – Şaşırtıcı Gerçekler” belgeseli NTV’de başlıyor!
Gerçekler, eğlence, sohbet, animasyon, deney ve rekabetin bir arada olduğu “Factomania – Şaşırtıcı Gerçekler” belgeseli 10 bölümüyle NTV Belgesel Kuşağı kapsamında NTV’de başlıyor...
 
FACTOMANIA-ŞAŞIRTICI GERÇEKLER BELGESELİ
 
Factomania’da inanılmaz hikayelerin ardındaki olağandışı gerçekler, deneyler, gösteriler ve çok daha fazlası izleyiciyle buluşuyor. Programın sunucuları Dom Byrne (Bay Meraklı), Fran Scott (Cesur Deneyci) ve Greg Foot (Gözü pek Bilim İnsanı) yaptıkları deneyler, gösteriler ve animasyonlarla birbirlerine puan verebiliyor.
 
 İLK BÖLÜME DAİR
 
Birinci bölümde Gözü pek bilim insanı Greg Foot, Arşimet’in M.Ö. 214’deki “Ölüm Işını” planını gözden geçiriyor. Cesur deneyci Fran Scott déjà vu’yu araştırıyor ve beynimizin 2.5 milyon gigabayt hafızaya sahip olduğunu öğreniyor. Bay Meraklı Dom Byrne ise gerçekleri ejderha hikâyesinden arındırıyor ve büyük alev hortumunu açıklığa kavuşturuyor. Göz kamaştırıcı animasyonlar ve patlayan deneyler, dünyanın en büyük gizemlerini ortaya çıkarıyor ve evrendeki en havalı gerçekleri keşfediyor.
 
Uçan kaykaylar, gladyatörlerin hayatta kalma rehberleri, araba kaldırabilen ev aletleri ve çok daha fazlası ile “Factomania – Şaşırtıcı Gerçekler”, 10 bölümüyle 5 Haziran Pazar gecesi saat 23:00’den itibaren NTV Belgesel Kuşağı’nda.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER