Aret Vartanyan ile Her Şey Güzel Olacak” Lifetime'da başlıyor!

Aret Vartanyan ile Her Şey Güzel Olacak” Lifetime'da başlıyor!
Dünyada 105 ülkede, 150 milyondan fazla haneye 11 dilde yayın yapan Lifetime, Türkiye’de ilk defa şifresiz ve ücretsiz olarak yayına 26 Nisan 2016’da başladı. 

Yeni ve sıra dışı formatları Türk izleyicilerle buluşturmaya devam eden uluslararası Televizyon yayın markası, kişisel dönüşüm danışmanı yazar Aret Vartanyan ile birlikte ekranların tek “Kişisel Dönüşüm Platformu”nu hayata geçiriyor. “Her Şey Güzel Olacak” adıyla yayınlanacak program sadece ekranlarda değil, gerçekleştireceği sosyal kampanya ve etkinlikler ile Türkiye’nin dört bir yanında kadınların hayatında değer yaratmayı hedefliyor.

“Her Şey Güzel” olacak hafta içi her gün canlı yayında izleyicileriyle buluşacak. Yaşama dair her şey, temel yaklaşımlarla, canlı telefon bağlantıları ve gerçek insan hikayeleriyle paylaşılacak. Aşk’tan kariyere, özgüvenden hayalleri gerçek kılmaya, felsefeden psikolojiye geniş bir yelpazeye yayılan içeriklerde ve sokağa yayılacak olan sosyal projelerde Türkiye’nin en geniş platformu “Yaşam Atölyesi” ile de entegrasyon sağlanıyor.

Hafta İçi Her Gün Yayında: “İlk ve tek Kişisel Dönüşüm Platformu ile binlerce hayat değişecek”

Kurucusu olduğu “Yaşam Atölyesi” ve kitaplarıyla milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, bir süredir ara verdiği ekranlara Lifetime’da geri dönüyor. Kişisel gelişim ve dönüşüm dünyasında olan tüm kaynakları ekrana taşıyarak açık kaynakta paylaşacaklarının altını çizen Aret Vartanyan, kadınların sorunlarına çözüm bulacaklarını, sorularına cevap arayanların ise beklentilerini karşılayacaklarını belirtti. Sadece ekranda değil, günlük hayatın içinde de insanlara dokunmaya devam edeceklerini ifade eden Vartanyan, televizyonculuk dünyası için de yeni bir pencere açılacağına inandıklarını söyledi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER