ITV- Inter Medya, MIPCOM’a dört yeni drama dizisiyle katılıyor

ITV- Inter Medya, MIPCOM’a dört yeni drama dizisiyle katılıyor
Türkiye’nin önde gelen distribütörlerinden ITV-Inter Medya Ltd.,13-16 Ekim 2014 tarihleri arasında Cannes’da düzenlenecek olan Mipcom Fuarı'nda yepyeni dört drama dizisini uluslararası pazara lanse edecek. İlki Ay Yapım projesi olan ve ATV’de yayınlanan Kara Para Aşk. "Yeni jenerasyon Türk draması" olarak nitelendirilen Kara Para Aşk, uluslararası pazarda satışa lanse edilmeden çok önce Türk dizi piyasasını yakından takip eden bazı ülkelerden büyük ilgi gördü ve Ortadoğu, Yunanistan, Pakistan, Afganistan ve Gürcistan’ın önde gelen yayıncılarına satıldı bile.

ITV- İnter Medya ekibi MIPCOM'a hazır.


Firmanın uluslararası dağıtımcılığını üstlendiği diğer diziler ise Fox Tv'de aldığı yüksek izlenme oranları sebebiyle Show Tv'ye transfer olan Fatih Harbiye; Focus Film’in TRT için yapımını üstlendiği güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla kişisel olarak kalbimizde tahtını yapmış olan Hayat Ağacı ve Fox Tv'de yayınlanan Not Defteri oldu.

Cannes'da ilk gün oldukça yoğun geçmiş.

ITV-Inter Medya’nın her yıl Cannes’da düzenlediği artık gelenekselleşen ve çok ilgi gören MIPCOM Partisi ise 14 Ekim 2014 Salı günü Plage Royale’de gerçekleşecek. Sektörün önde gelen isimlerini biraraya getiren bu özel davette ITV-Inter Medya, distribütörlüğünü üstlendiği yeni dizilerinin tanıtımını gerçekleştirecek.

Gece boyunca dev ekranlarda dönecek olan yeni sezon dizilerinin tanıtım videosunu raninitv okurları olarak Cannes'a gitmeden de izleyebilirsiniz, çok şükür hizmette sınır yok..


İşte o video:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER