Teknede Jehan Barbur konseri dinlemek ister misiniz?

Teknede Jehan Barbur konseri dinlemek ister misiniz?
Türk müziğinin en önemli seslerinden Jehan Barbur, "Uyan", "Hayat" ve "Sarı" albümlerinin ardından dördüncü solo albümü "Sizler Hiç Yokken" ile “Müzik Boğaz’dan Gelir” konserlerinde. Sanatçı 03 Haziran 2016 Cuma günü dinleyicisiyle Boğaz’da buluşacak.

İstanbul’un müzik kültürü ve alışkanlığına yeni bir anlayış getirmek üzere hayata geçirilen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde 03 Haziran 2016 Cuma günü Jehan Barbur yer alıyor. Barbur sevilen şarkıları ile unutulmaz bir boğaz gecesi yaşatacak.

BOĞAZ’DAN KATILIMLAR
60m2 organizasyonuyla gerçekleşecek konserde; İstanbul Arnavutköy İskelesi’nden saat 19.00’da başlayacak dinleyici katılımı, saat 20.00’de Kabataş Turizm İskelesi ve saat 20.30 Beylerbeyi Nato Parkı İskelesi’nde dinleyici alımına devam edecek. 21.00’de başlayacak olan “Müzik Boğaz’dan Gelir” konser teknesi, gece boyunca boğaz güzergahında seyrederek konser bitiminde dinleyicileri bindikleri iskelelere bırakacak. Konserin ayrıntılı bilgileri ise https://www.facebook.com/60metrekare adresinde bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER