Güldüy Güldüy Show yakında Show TV’de başlıyor!

Güldüy Güldüy Show yakında Show TV’de başlıyor!
Sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show’un sevilen skeçleri ve fenomen karakterleri, çocukların enerjisi ile yeniden hayat buluyor! Çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesini Güldür Güldür’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği yeni bir şov programı Güldüy Güldüy Show yakında Show TV’de başlıyor. Ekranların sevilen minik kahramanlarının yanı sıra bir çok yeni yeteneğinde keşfedileceği programın sunucusu ise Ezo Sunal.


 
Yıllardır çocuklar ile gerçekleştirdiği çalışmalarının verdiği uzmanlığı sahneye taşıyan Ezo Sunal, skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetleri ve yönlendirmeleri ile programa renk katacak.  Sempatiklikleri ve yetenekleriyle küçük yaşta herkesin kalbinde taht kurmuş, Beren GökyıldızBerat Efe ParlarMelissa Giz Cengiz, Ceren ReisAlp Akar’ın yanı sıra Yusuf Batuhan Kıraçİhsan Berk AydınEfe AydınMelis Kara,Alperen Efe EsmerEsat Polat GülerBerke MutluDefne ErşenGülse GöçerMert ErdoğduSarp Doruk KayanNehir GökdemirKadir Toprak KaramanDora Dalgıç, İkra-İlknur Külahlıoğlu, Eda Döğer, Zeynep Çelik sahne alacak.
 
Güldüy Güldüy Show, skeçleri, ünlü konukları ile Show TV yaz döneminde ekran başında kahkaha tufanı estirecek!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER