Erdal Özyağcılar televizyona dönüyor!

Erdal Özyağcılar televizyona dönüyor!
-- ÖZEL HABER--

Sizi bilmeyiz ama bizim kalbimize Şehnaz Tango ile taht kurmuş bir oyuncudur Erdal Özyağcılar. Elbette Özyağcılar'ın televizyon kariyerinden bahsedeceksek Bizimkiler dizisinin Şükrü'sünü de es geçemeyiz ama Tango Muhsin ekran seyircisinin kalbinde bir başka yer etmiştir. Yabancı Damat ve Elveda Rumeli'den sonra televizyonda aynı derecede güçlü bir projenin içinde göremediğimiz Erdal Özyağcılar en son 2013 yılında Sevdaluk dizisinde Demet Akbağ ile rol almıştı.

Oyuncu şimdi de bir Kore uyarlaması olan Smiley You ile ekrana dönme sinyalleri veriyor. MF Yapım'ın Show Tv için hazırladığı ve Hayata Gülümse adıyla yayına çıkmayı planlayan dizide rol alacağı söylenen Erdal Özyağcılar'ı izlemeyi gerçekten özledik. Duyumlarımız oyuncuyla imza aşamasına gelindiği ve ekibin çok yakında sete çıkmaya hazırlandıkları yolunda.. Hayırlısı..

Gelişmeleri bildireceğiz..


Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER