Bengü ve Aşkım Kapışmak, “Tatlı Sohbetler” mutfağına konuk oluyor!

Bengü ve Aşkım Kapışmak, “Tatlı Sohbetler” mutfağına konuk oluyor!
CNN TÜRK’te, gazeteci, yazar ve televizyoncu Aynur Tartan’ın medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimleri mutfağında ağırladığı yeni programı “Tatlı Sohbetler”, Şarkıcı Bengü ve Davranış Bilimleri Uzmanı - Yazar Aşkım Kapışmak’ı ağırlıyor. Bengü ekranlarda ilk kez mutfağa girerek annesinin çok özel bir tarifini paylaşacak.
 
21 Mayıs Cumartesi günü saat 14:10’da CNN TÜRK’te Aynur Tartan, “Tatlı Sohbetler”in ikinci bölümünde; kalpleri ve damakları şenlendirmek için Bengü ve Aşkım Kapışmak’la bir araya gelecek. “Tatlı Sohbetler” için mutfağa giren Bengü; annesinin mutfağından nostaljik bir lezzet olan Ekşili Köfte’yi Aynur Tartan ile birlikte hazırlayacak.Ekranlarda ilk kez mutfağa giren Bengü; anne mutfağını çok sevdiğini ve özlediğini söylerken, normalde mutfağa çok zaman ayıramadığını da itiraf ediyor. İkiliyle hayat, sanat, müzik, mutfak ve lezzet üzerine dumanı üstünde, sıcacık bir sohbet gerçekleştiren Tartan, konuklarından yeme-içme alışkanlıkları üzerine de tüyolar alacak.
 
Aynur Tartan ile “Tatlı Sohbetler”, Bengü ve Aşkım Kapışmak’ın konuk olduğu ikinci bölümüyle 21 Mayıs Cumartesi günü saat 14:10’da CNN TÜRK ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER