“Açelya’nın Mutfağı” Turkmax Gurme’de başlıyor!

“Açelya’nın Mutfağı” Turkmax Gurme’de başlıyor!
Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’de yepyeni bir program başlıyor. Açelya Akkoyun, Türkmax Gurme ekranlarından izleyenleri yemeğe ve hayata dair yepyeni bir yolculuğa davet ediyor. 23 Mayıs’ta ilk bölümü ekranlara gelecek “Açelya’nın Mutfağı” programında, hafta içi her gün hayatın içinde sıklıkla karşılaşılabilecek durumlar için hazırlanabilecek alternatif menüler yer alacak.

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme, yepyeni bir programa merhaba demeye hazırlanıyor. Başarılı bir oyuncu, eş ve anne olan Açelya Akkoyun, evinin kapılarını Türkiye’nin lezzet ekranı Turkmax Gurme’yeaçacak. İlk bölümü 23 Mayıs’ta yayınlanacak ve hafta içi her gün 15.00’da yeni bölümü ekrana gelecek olan programda hayatın içinde hepimizin sıklıkla karşılaşacağı durumlar için hazırlanabilecek menü önerilerine yer verilecek.

Davetsiz misafirler için hızlıca kurulacak pratik sofralar, yılbaşı yemekleri, evde verilecek davetler için şık tarifler, doğum günü partilerine uygun pasta ve kek alternatifleri, hafta sonu pikniği, mutluluk menüleri ya da ailecek yapılacak film gecesi için lezzetli atıştırmalıklar, Açelya’nın Mutfağı’nda izleyiciler ile buluşacak. Üstelik Açelya Akkoyun, programda sadece bildiklerini aktarmakla kalmayıp, seyirci ile beraber araştıracak, deneyecek, öğrenecek, hatta usta şeflerden ders alacak.

Mutfağa ve hayata dair çok özel anların paylaşılacağı programda muhteşem tatlar ve yemekler, Açelya’nın yorumlarıyla renklenecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER