‘Görevimiz Komedi’de yarışmacılar ilk kısa filmlerini çekti!

‘Görevimiz Komedi’de yarışmacılar ilk kısa filmlerini çekti!
Her hafta yarışmacılarına yeni deneyimler yaşatan yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’de dün akşamın ana konusu ilk kısa filmlerdi. 2. tura geçilen 7. haftada yeni komedi oyuncusu adayları, puan toplayacakları ilk projelerinde görev aldılar. Yarışmacıların bu heyecanlarına bir heyecanı da yarışmanın sunuculuğunu devralan efsane isim Ali İhsan Varol kattı…

Yapı Kredi Play’in katkılarıyla Türkiye’nin yeni komedi yıldızını bulmayı hedefleyen yarışma programı ‘Görevimiz Komedi’nin dün akşamki 7. bölümüne kahkaha ve heyecan hakimdi. 2. turun başladığı 7. bölümde, yarışmacılar, takım liderlerinin katkılarıyla çektikleri kısa filmlerle ekrana geldiler. Liderler Asuman Dabak, Bülent Emrah Parlak, Zeynep Kankonde, Burak Satıbol, Açelya Topaloğlu ve Rasim Öztekin’in de destekleriyle çekilen filmlerde yarışmacılar kılıktan kılığa girdi. Filmlerini stüdyoda hep beraber izleyen ve heyecanları her hallerinden belli olan yarışmacılar, projeleri ile ilk puanlarını da topladılar.

2. tur boyunca her hafta takım liderleri, rakip takım filmlerine puanlar verecek. 6 haftada en fazla puanı toplayan takım 13. final bölümüne kalacak. Finale kalacak takımda olmak için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılar, performansları ile Türkiye’nin yeni komedi oyuncusu olmaya aday doğru isimler olduklarını kanıtladılar. 2. turun devam edeceği 6 hafta boyunca kısa filmler çekecek yarışmacılar, birincilik ödülü olan sinema filminde rol almaya da hazırlanıyorlar.

Türkiye’nin yeni komedi yüzü olmak isteyen yeteneklere kariyerlerinde ilk adım fırsatı sunan ‘Görevimiz Komedi’de bu hafta çok önemli bir değişim daha yaşandı. Eğlenceli sunumuyla dikkat çeken başarılı oyuncu Serhat Kılıç görevini ‘Kelime Oyunu’ yarışmasının efsane sunucusu Ali İhsan Varol’a bıraktı. İlk kez görev aldığı 7. bölümde en az yarışmacılar kadar heyecanlı olduğu gözlenen Varol, usta sunumuyla izleyicilerden tam not aldı. Sunuculuğu 2. turun başlangıcı ile devralan usta isim birincinin belirleneceği finalde de yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER