Esra Erol, programında 322. çifti evlendirdi!

 Esra Erol, programında 322. çifti evlendirdi!
Emine ve Uğur, canlı yayında nikâh masasına oturdu. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan Esra Erol, gelin ve damat adaylarını buluşturmaya devam ediyor.

Birçok çifti tanıştırıp, evlendiren Esra Erol, bir mutluluğa daha imza attı. Esra Erol’da birbirlerini tanımaya başlayan Emine ve Uğur, bugün (5 Mayıs Perşembe) canlı yayında evlendi. Hayatlarını birleştiren çifte, nikâh cüzdanlarını Esra Erol takdim etti. Evlenmek istediklerini önce Esra Erol’a daha sonra ise gerekli birimlere ileten çiftin nikâhını Esenler Belediyesi Evlendirme Dairesinin Nikâh Şefi Musa Erguvan kıydı.
 
Esra Erol’dan duygu dolu sözler…

322. nikâhını gerçekleştiren Esra Erol, “Burada birçok adayla hemen hemen aynı yaşlardayız. Ve bizler aynı yaşlarda olmamıza karşın burada hayatı hep beraber öğreniyoruz. Özellikle de benimle aynı yaşlarda olan kişilerin programıma katılıp, nikâh masasına oturmaları beni ayrıca mutlu ediyor. Uğur bize, biz ona birçok emek verdik. Bu programda çok anımız var. Ama o aramızdan en güzel şekilde ayrılanlardan. Bu güzel ayrılığı locadaki bütün gelin ve damat adaylarım için diliyorum” diyerek duygularını dile getirdi.
 
Uğur ve Emine çifti ise, Esra Erol’un bu duygusal konuşması karşısında gözyaşlarını tutamadı. Esra Erol, evlilik cüzdanını alan çifte “bizleri unutmayın, sizlerin güzel ve hayırlı haberlerini bekliyoruz olacağız” diyerek mutlu çiftini uğurladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER