SPI International FilmBox kanalları D-Smart’ta yayınlanmaya başladı!

SPI International FilmBox kanalları D-Smart’ta yayınlanmaya başladı!
SPI International’ın FilmBox kanalları, Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart’ta HD yayın kalitesi ile yayınlanmaya başladı. FilmBox HD, FightBox HD, DocuBox HD ve Fast&FunBox HD kanalları TURKSAT uydusundan D-Smart izleyicilerine ulaşıyor.

Dünyada 30 farklı ülkede yayın yapmakta olan SPI Filmbox kanalları, Türkiye’de Türkçe altyazı veya dublajla izlenebiliyor. FilmBox HD, Hollywood'un en çok izlenen filmlerini, Avrupa sinemasını ve büyük uluslararası yapımcıların popüler TV dizilerini yayınlıyor. FightBox HD, dünyanın en önemli uluslararası karma dövüş sanatları (MMA) ve kickboks organizasyonlarını canlı yayınlıyor. Fast&FunBox HD, dünyanın her yerinden adrenalin sporlarına geniş yer veren diğer bir spor ve yaşam tarzı kanalı. DocuBox HD ise, birbirinden ilginç belgeseller ve vahşi hayat, doğa ve insan medeniyetini konu eden yayınlar sunuyor.

SPI International / FilmBox MENA Bölgesi direktörü Murat Muratoğlu, “D-Smart ile kısa süre önce imzaladığımız bu işbirliği anlaşması, SPI kanallarının Türkiye ve komşu ülkelerde daha çok eve ulaşması için önemli bir adım" diye konuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER