Gökçe Bahadır ve Kadir Doğulu yeni sezonda aynı projede!

Gökçe Bahadır ve Kadir Doğulu yeni sezonda aynı projede!
Ay Yapım'ın Atv için hazırladığı hatta kısa bir tanıtım da yayınladığı ilk adı "Leyla ile Alper" olan ama daha sonra "Beyaz Geceler" olan projesi nihayet yayına çıkmaya hazırlanıyor. Cansu Dere ile ilerlemeyi planlarken, erkek başrol konusunda karar veremeyen Ay Yapım sonunda projenin oyuncu kadrosunu tamamen değiştirmeye karar verdi.

Kadir Doğulu ve Gökçe Bahadır'ın başrollerini paylaşacağı ve Fox Tv'de yayınlanması beklenen dizinin adı yine değişecek. Projede Mehmet Kurtuluş'un da rol alması bekleniyor. Kurtuluş, projeyi beğenmiş ancak bir yurt dışı dizisinden haber beklemekteymiş. Eğer yurt dışı projesi onaylanırsa zamanlamalar nedeniyle bu projede yer alamayacakmış.

Her şey planlandığı gibi giderse 2016 Eylül'de yayına çıkması beklenen dizinin henüz diğer oyuncu kadrosu ve yönetmeni hakkında netleşen isim yok. Ancak Ay Yapım'ın geçtiğimiz günlerde Poyraz Karayel'in başarılı yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı ile görüştüğü de duyumlarımız arasında..

Gelişmeleri bildireceğiz..Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER