Kaçak Gelinler 8 Ekim'den itibaren artık Tv8'de yayınlanacak!

Kaçak Gelinler 8 Ekim'den itibaren artık Tv8'de yayınlanacak!
NTC Medya tarafından Star Tv için hazırlanan ve bir yaz dizisi olarak seyircinin karşısına çıkan Kaçak Gelinler, Tv8'e transfer oldu. Dizi, 8 Ekim Çarşamba akşamından itibaren artık Tv8'de yayınlanacak. Acun Medya'nın bu sezon sadece televizyon programlarına yoğunlaşacağını, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Murat Boz'un olduğu bir de dizi planladığı duyulmuştu. Dizi işine girmeyeceği düşünülen Tv8'in bu transferi herkes için şaşırtıcı oldu.

Kaderin bir araya getirdiği bu üç güzel arkadaşın romantik, renkli aşk dolu hayatını konualandiziyiartık TV8 ekranlarından izleyeceksiniz. Tv8'in çok izlenen birkaç diziyi daha transfer etmek için görüşmeler başlattığı da kulağımıza gelmedi değil. Kaçak Gelinler ekibine yeni kanalında, yeni gün ve saatinde başarılar diliyoruz.
Başrollerini; Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Tarık Özenbaş,  Şenay Gürler, Ege Aydan, Romina Özipek’in paylaştığı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu ve İnci Balabanoğlu’un yaptığı senaryosunu ise Ekin Atalar Ayşin Akbulut Atasay Koç’un yazdığı Kaçak Gelinler'i 8 Ekim Çarşamba günü TV8 ekranlarında izleyebilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER