“Cesaretini Konuştur” Kara Sevda dizisinde oyuncu ol!

“Cesaretini Konuştur” Kara Sevda dizisinde oyuncu ol!
Ağız bakım ürünü markası Listerine, bu yılki “CesaretiniKonuştur” teması kapsamında, Listerine severleri Kara Sevda dizisinde oyuncusu olmaya davet ediyor.

İnsanlara özgüven ve cesaret veren, bu sayede de kullananların hayatlarında daha cesur işler yapabildiğini ortayan koyan Listerine, pek çok kişinin hayalinde olan ancak bir türlü cesaret edemediği oyunculuk sevdasını gerçekleştirme fırsatı veriyor. Star TV’nin çok sevilen dizisi Kara Sevda’da ekran karşına geçecek cesur kullanıcı, dizinin popüler karakterleri ile aynı sahnede yer alacak.

Kara Sevda dizisinde oyuncu olmak için “Cesaretini Konuşturmak” ise çok kolay. Dizinin en sevilen erkek karakterlerinden birinin “Şu hayatta aşkın için yapacağın en cesur şey ne?” diyerek meydan okuduğu soruyu yanıtlamak yeterli! Cesur kullanıcıların #CesaretiniKonustur etiketi ile instagram yada twitter hesaplarında paylaşacakları yanıt videolarından biri kazananı belirleyecek. 

Cesur katılımcılar 1 Mayıs 2016 tarihine kadar videolarını #CesaretiniKonustur etiketi ile paylaşarak, sevdikleri dizide rol alma şansını yakalayabilecekler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER