“Game of Thrones” 6. sezonu Dilediğin Zaman Dilediği Yerde uygulamasında başladı!

“Game of Thrones” 6. sezonu Dilediğin Zaman Dilediği Yerde uygulamasında başladı!
Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği “Game of Thrones”un yeni sezonu bugün Amerika’dan hemen sonra Digiturk Dilediğin Zaman Dilediği Yerde uygulamasında başladı. Dizi, bu akşam saat 23:00’de yeni kanalı Dizimax Sci-Fi ‘dan izlenebilecek. İlk sezon ile birlikte geçmiş beş sezonun tamamı ise kesintisiz şekilde yine 25 Nisan’dan itibaren “Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman” uygulamasıyla diziseverler ile buluşacak.

“Game of Thrones” efsanesi yeni sezonuyla Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk’le ekranlara geri döndü. TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden “Game of Thrones”un 6. Sezonunun 1. bölümü “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulamasında başladı. Dizi, bu akşam saat 23:00’de yeni kanalı Dizimax Sci-Fi ‘dan orijinal, dublajlı ve alt yazılı seçenekleriyle tüm üyelere açık olarak izlenebilecek. Dizinin tekrar bölümleri ise bu gece 01:00’de, Cumartesi günü 23:00’te ve Pazar günü 00:00’da yayınlanacak.

5 sezonun tamamı “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulamasında

“Game of Thrones” un şu ana kadar yayınlanan 5 sezonunun tamamı “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile Digiturk dizi paketi üyeleri ile buluşmaya hazır. Yeni sezonun bitmesiyle beraber 6. sezon dahil tüm sezonlar Temmuz ayından itibaren hem “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulamasında, hem de Dizimax Sci-Fi kanalında yayınlanacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER