Hayatımın Aşkı'nda yönetmen değişikliği oldu!

Hayatımın Aşkı'nda yönetmen değişikliği oldu!
-- ÖZEL HABER--

Yapımcılığını Lucky Red Film & TV üstlendiği, başrollerini; Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik’n paylaştıkları yepyeni dizisi “Hayatımın Aşkı” çok yakında ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Dizinin tanıtımları dönmeye başladıktan çok kısa bir süre sonra yönetmen değişikliği gerçekleşti. Hayatımın Aşkı'nın rejisinde Romantik Komedi filmlerinin ve dillere pelesenk olan birçok reklamın yönetmenliğini yapmış başarılı isim Ketche, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğuna oturuyordu..  Önce 4 bölüm çekip reji koltuğunu devredeceği sonra da dizi yayında kaldığı sürece çekeceği konuşulan Ketche ilk bölümü bitirip görevi devretti.

Ketche'nin diziden neden ayrıldığı hakkında rivayet muhtelif.. Diziyi,  son olarak Star Tv'de yayınlanan Gecenin Kraliçesi'nde rejiyi Taylan Biraderler'den devralan Osman Taşçı çekecek. Ketche'ye ferah feza yeni hikayeler, Taşçı'ya bol şans dileriz..

Gelişmeleri bildireceğiz..Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER