Game of Thrones, dünya yayınından hemen sonra 25 Nisan'da Digiturk'te!

Game of Thrones, dünya yayınından hemen sonra 25 Nisan'da Digiturk'te!
Game of Thrones: Taht Oyunları yeni sezonda, yeni yuvasında!

Dünyanın en çok izlenen, konuşulan ve beklenen televizyon dizisi olan Game of Thrones, ülkemizde CNBC-e tarafından yayınlanıyordu. Geçtiğimiz yıl sonunda kanal Türkiye yayınını sonlandırdı. Bu karardan sonra HBO'nun fenomen dizisi Game of Thrones'in Türkiye yayınını nasıl etkileyeceğini merak ediyorduk. Yayına 6 gün kala olaylar netleşti. Game of Thrones artık Digiturk'te yayınlanacak.

Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği “Game of Thrones”un yeni sezonu 25 Nisan’dan itibaren Digiturk’te başlıyor. TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden “Game of Thrones”, en iyi ve güçlü yapımların adresi Digiturk’le ekranlara dönüyor. “Game of Thrones”un yeni sezonu ABD yayınından hemen sonra Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamalarından, 24 saat sonra ise yeni kanalı Dizimax Sci-Fi ‘dan izlenebilecek. İlk sezon ile birlikte geçmiş beş sezonun tamamı ise kesintisiz şekilde yine 25 Nisan’dan itibaren “Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman” uygulamasıyla diziseverler ile buluşacak.

“Game of Thrones” efsanesi yeni sezonuyla Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk’le ekranlara dönüyor. TV tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden “Game of Thrones” Digiturk’te izleyicileri ile 25 Nisan’dan itibaren ABD’den hemen sonra Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamalarında, 24 saat sonra ise her Pazartesi 23:00’te Dizimax Sci-Fi kanalında buluşacak. Dizinin tekrar bölümleri ise aynı gece 01:00’de, Cumartesi günü 23:00’te ve Pazar günü 00:00’da yayınlanacak.

Orijinal dilinde ve altyazılı olarak yayınlanacak dizinin 6. sezonunun ilk bölümü hem Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamalarında, hem de Dizimax Sci-Fi kanalında tüm Digiturk üyelerine şifresiz olarak yayınlanacak. İlk sezonun tamamı ise “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” ile tüm Digiturk üyelerine açık olacak.

5 sezonun tamamı “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulamasında

“Game of Thrones” un şu ana kadar yayınlanan 5 sezonunun tamamı “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile Digiturk dizi paketi üyeleri ile buluşmaya hazır. Yeni sezonun bitmesiyle beraber 6. sezon dahil tüm sezonlar Temmuz ayından itibaren orijinal ve dublajlı seçenekleri ile hem “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulamasında, hem de Dizimax Sci-Fi kanalında yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER