Bafta ödüllü format yakında Star Tv'de başlıyor!

Bafta ödüllü format yakında Star Tv'de başlıyor!
İngiltere’de yayınlanmaya devam eden, 2014 BAFTA TV Ödülleri’nde En İyi Reality Programı ödülünü alan Gogglebox, “Gözüm Üstünde” adıyla yakında  Star TV’de, Türk izleyicisinin karşısına çıkacak.
 
Hangi program hakkında kim, ne düşünüyor? Dizilerde hangi oyuncu, karakter neden çok seviliyor? Türk izleyicisi hangi sahnede ağlıyor, hangisinde gülüyor? Hangi haber onu heyecanlandırıyor? Ekim’de yayınlanmaya başlayacak Gözüm Üstünde, işte tam da bu sorulara yanıt verecek.
 
Programda ailelerden, arkadaşlardan, çiftlerden oluşan Türkiye’nin her kesiminden 10 ayrı hane, TV kanallarını izleyecek ve programlar, diziler, haberler üstüne her görüşü temsil eden yorumlar yapacak. Onlar oturma odalarında izledikleri üzerine konuşurken, Türkiye’nin de sesi olacaklar. 10 haneyle birlikte ekran başındaki izleyici de tartışacak, eleştirecek, yorum yapacak.
 
Dünyada izlenme rekorları kıran formatın yapımcılığını Osmantan Erkır üstleniyor. Gözüm Üstünde, Ekim’de Star’da ekrana gelecek. Heyecanla bekliyoruz çünkü bu program tam bize göre olacağa benziyor..


Googlebox'ın bir bölümünü izlemek için tıklayınız

Katılım koşulları ve detaylar için: Star Tv- Gözüm Üstünde
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER