Çocuklar 23 Nisan’ı Angry Birds Film ile kutlayacaklar!

Çocuklar 23 Nisan’ı Angry Birds Film ile kutlayacaklar!
Dünyada ve ülkemizde 13 Mayıs’ta vizyona girecek Angry Birds Film, tüm çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birlikte kutlamaya çağırıyor!

23 Nisan, Cumartesi Günü, Trump Alışveriş Merkezi’nde kurulacak, Angry Birds Film aktivite alanına gelecek tüm çocuklar, gönüllerince eğlenip yarışmalara katılabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirler.

23 Nisan, Cumartesi Günü, Trump Alışveriş Merkezi B1 katında yer alacak Angry Birds Film alanı, 11:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Angry Birds Film’in konusu; 3 boyutlu animasyon komedi filmi Angry Birds Film ile, sonunda bu kuşların neden bu kadar kızgın olduklarını herkes öğrenecek. Film Bizi neredeyse bütün kuşların mutlu olduğu bir adaya götürür. Bu cennet adada, Asabi Red, Hızlı Chuck ve Havai Bomba, her zaman uyum problem yaşayan ve toplumdan dışlanan karakterlerdir. Ancak, adayı gizemli yeşil domuzlar bastığında, domuzların amacını ortaya çıkarmak bu üç dışlanmış arkadaşa kalır.Türkiye’de  3d ve türkçe dublajlı seçeneğiyle gösterime girecek filmin vizyon tarihi 13 mayıs 2016.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER